آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

باشگاه نیژنی نوگورود روسیه به دلیل ویروس کرونا قرنطینه شد

باشگاه نیژنی نووگورود

به گزارش آریاورزش باشگاه نیژنی نوگورود روسیه به دلیل ویروس کرونا قرنطینه شد.

 

باشگاه نیژنی نووگورود
باشگاه نیژنی نووگورود

باشگاه نیژنی نوگورود اعلام کرد که تعدادی از بازیکنان و کادر فنی به ویروس کرونا مبتلا شدند و به همین ترتیب کل تیم به قرنطیه رفت.

بر اساس نتایج آزمایشی که قبل ار سفر برای برگزاری هفته سوم رقابتهای لیگ ر.وسیه از بازیکنان گرفته شد و تست برخی بازیکنان مثبت اعلام شد و به همین دلیل بازی مقابل تیم دینامو در هفته سوم رقابتها لغو شد تا بیماران مبتلا و افرادی که در تماس با آنها بودند به قرنطیته رفتند تا تمام پروتکل های بهداشتی اعلام شده جهانی و فدراسیون روسیه انجام گیرد.

بازی که روز شنبه باشگاه نیژنی نوگورود مقابل زنیت سن پترزبورگ بازی کردند همه افراد حاضر در آن بازی نتیجه تست شان منفی بود و مطابق با دستورالعمل های مسابقات قهرمانی والیبال روسیه محدودیت های مربوط به شیوعع ویروس کرونا بعد از نتیجه مثبت پذیرفت و اجرا شد.

مسابقات باشگاه نوگورود ASK با تیم های دینامو در 8 اکتبر برابر با 17 مهر، فاکل 10 اکتبر 19 مهر که حارج از خانه بود و بازی با تیم نیسی در 17 اکتبر 26 مهر که باشگاه نیژنی  ASK میزبان به دلیل قرنطینه بودن تیم به تعویق افتاد.

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد