آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پائول کارول استرالیایی از دنیای والیبال خداحافظی کرد

پائول کارول

به گزارش آریاورزش پائول کارول استرالیایی از دنیای والیبال خداحافظی کرد

پائول کارول ملی پوش استرالیایی در سن ۳۴ سالگی از دنیای والیبال حرفه ای خداحافظی کرد.

او در لیگ والیبال آلمان و با تیم برلین ریسایکلینگ افتخارات زیادی بدست آورد چه در لیگ داخلی آلمان و چه در جام های اروپایی، عناوین زیادی به دست آورد. او سالها عضو تیم ملی والیبال استرالیا بود.

پائول کارول
پائول کارول

کارول در این باره نوشت: دوستان و خانواده ام از قبل در مورد بازنشستگی من میدانستند ولی الان زمان آن رسیده که این موضوع را به طور رسمی اعلام کنم.

خوشحالم که در این مدت طولانی ورزشی که دوست داشتم را بازی کردم. ذهن و قلب من هنوز هم مشتاق است که برای ۲۰ سال دیگر این بازی را ادامه دهم اما متاسفانه آخرین پرش هایی که میتوانست انجام دهد را انجام داد.

از خانواده والیبال سپاسگزارم که به من این فرصت را داد که بتوانم با فرهنگ های مختلف در این مسیر تجربه کنم و دوستهایی پیدا کنم که برای یک عمر باقی بمانند.

این افتخار نصیب من شد که سرمربی تیم بانوان پپرداین استرالیا بشوم و اینطور که واضح است باید خود را برای چالش های جدیدی که پیش رویم خواهد بود آماده کنم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد