آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

زنیت کازان سوپر جام روسیه را فتح کرد

تیم زنیت کازان

به گزارش آریاورزش زنیت کازان سوپر جام روسیه را فتح کرد.

زنیت کازان روسیه در بازی سوپر جام مقابل لوکوموتیو نووسیبیرسک در پنج ست شگفت انگیز توانست  3-2 پیروز شده و سوپر جام روسیه را از آن خود کند.  این بازی در لوکوموتیو آرنا در نووسیبیرسک برگزار شد.

این بازی از زیبایی ها و جذابیت بالایی برخوردار بود دو تیم که رقبای قدیمی هم بودند از هیچ چیز در زمین بازی کم نگذاشتند ولی در نهایت این تیم کازان بود که توانست سوپر جام روسیه را فتح کند.

بارتوش بدنورژ بازیکن لهستانی تیم زنیت کازان در این بازی در خط سرویس عالی کار کرد و توانست 8 امتیاز سرویس از تیم لوکوموتیو بگیرد. بدنورژ 4 امتیاز سرویس پیاپی برای تیم زنیت کازان به دست آورد طوری که بازی 16-13 را 20-13 به سود زنیت کازان کرد.بارتوش بدنورژ .در کل ،  27 امتیاز از جمله هشت  پنج دفاع   و 14 آبشار (با موفقیت 54% در حمله) برای تیم زنیت کازان به دست آورد.

بدنورژ در تیم زنیت کازان
بدنورژ در تیم زنیت کازان

این مسابقه در چارچوب هفته دوم  بازیهای سوپرلیگ روسیه برگزار شد. لوکوموتیو قهرمان فصل قبل و زنیت ، قهرمان جام حذفی  روسیه به مصاف هم رفتند. لوکوموتیو نووسیبیرسک – زنیت کازان 2: 3 (18:25 ، 25:22 ، 23:25 ، 25:23 ، 9:15)

انگاپت در این بازی 16 امتیاز و مکسی میخائیلوف 14 امتیاز برای تیم زنیت کازان کسب کردند.

 

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد