آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پنج هفته بدون شکست برای زاکسا

تیم زاکسا پلاس لیگا

به گزارش آریاورزش  تیم زاکسا لهستان با یک برد دیگر پنجمین هفته بدون باخت  خود  در پلاس لیگا را ثبت کرد.

 تیم زاکسا این هفته مقابل تیم ترفل گدانسک بازی داشت و توانست  در یک بازی سخت و جذاب در 3 ست متوالی (25-21, 25-20, 25-23) این تیم را شکست دهد. به این ترتیب نیکولا گربیچ  سرمربی زاکسا با این برد پنجمین هفته متوالی است که در پلاس لیگا بدون شکست ظاهر میشود و این یک رکورد عالی برای او تیمش است.

در ست اول بازی هوشمندانه بن تونیوتی پاسور زاکسا و بازی سازی باری کوهانسکی ، زاکسا 5-1 پیش افتاد که مربی تیم ترفل را وادار به گرفتن تایم کرد. بعد از تایم با تغییری که در تیم ترفل ایجاد شد  امتیازهای بازی برابر12 شد. تیم ترفل همین روند را دادامه داد و 17- 14 پیشی گرفت تا این بار گربیچ برای برگرداندن روند بازی به نفع خود تایم بگیرد. این روند و تعویض های به موقع باعث شد تا در نهایت از این بازی سخت پیروز خاروج شوند.

تیم زاکسا پلاس لیگا
تیم زاکسا پلاس لیگا

 شایان ذکر است که تیم ترفل گدانسک نیز با یک بازی کمتر در پلاس لیگا بدون شکست در برابر تیم زاکسا حاضر شدند اما بازی مقابل این تیم را واگذار کرده و اولین باخت فصل خود را رقم زدند.

لوکاژ کاچمارک با 17 امتیاز  بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و یاکوب کوهانوفسکی با 4 دفاع برای زاکسا عالی کار کرد. در تیم ترفل هم بارتومی لیپیسکی 11 امتیاز به دست آورد.

به دلیل مثبت بودن تست کرونای برخی بازیکنان تیم بنژین، لیگ والیبال لهستان بازی این تیم مقابل تیم اولشتن را لغو کرد. چند مسابقه دیگر نیز قبلا به همین دلیل لغو شده بود.

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد