آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ والیبال بلژیک: مازیک با درخشش بازیکنان ایرانی با برد آغاز کرد

به گزارش آریاورزش، تیم والیبال گرین‌یارد مازیک با عملکرد درخشان بازیکنان ایرانی خود فصل جدید والیبال را با برد آغاز کرد. مازیک در هفته اول لیگ برتر والیبال بلژیک مهمان تکتوم آچل بود و با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید.

آنها ابتدا ست اول را ۲۵–۲۱ واگذار کردند، اما در سه ست بعدی به ترتیب با امتیازات ۱۹–۲۵، ۲۴–۲۶، ۲۱–۲۵ پیروز میدان بودند. همانطور که باشگاه مازیک انتظار داشت، در این دیدار دو ملی‌پوش ایرانی، عملکرد بی‌نظیری داشتند. امیرحسین اسفندیار قدرتی‌زن آملی با ۲۴ امتیاز (۱۸ حمله، ۴ دفاع و ۲ سرویس)، به همراه یکی دیگر از بازیکنان این تیم که او هم ۲۴ امتیاز بدست آورد، نقش کلیدی در این پیروزی داشتند.

امیرحسین اسفندیار در لیگ والیبال بلژیک

همچنین جواد کریمی نیز شروع خیلی خوبی در چالش جدیدش به عنوان پاسور باشگاه مازیک داشت. او در این دیدار ۳ امتیاز (۱ اسپک، ۱ دفاع و ۱ سرویس) بدست آورد.

باشگاه مازیک پس از این پیروزی راهی رقابت‌های پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا می‌شود و باید در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به ترتیب به مصاف تیم‌های سولیگورسک بلاروس و آمیرسویل سوئیس برود. دو تیم برنده در بازی‌های پلی‌آف به فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا صعود خواهند کرد.

جواد کریمی در لیگ والیبال بلژیک
جواد کریمی در لیگ برتر والیبال بلژیک

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد