آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

استویچف سرمربی تیم ورونا: ما در حال پیشرفت هستیم ولی رقبای سختی داریم

رادوستین استویچف

به گزارش آریاورزش استویچف سرمربی تیم ورونا گفت تیم ما در حال پیشرفت است ولی  رد هفته های اول به رقبای سختی خوردیم.

تیم ورونا ایتالیا که در بازی اول سوپر لیگ ایتالیا در مقابل لوبه 3 – 0 شکست خورد در هفته دوم بازیها به مصاف ترنتینو خواهد رفت. رادوستین استویچف در مورد مسابقه بازی با لوبه گفت: به نظرم در بازی اول مقابل تیم لوبه خوب کار کردیم و تلاش و پیشرفت بازیکنان را در ان بازی دیدم. برای رسیدن به رده های بالای جدول هنوز به کار زیادی احتیاج داریم. از توپ های برگشتی خوب استفاده کردیم ولی نه به اندازه ای که باعث پیروزی ما در بازی شود و باید روی این موضوع تمرین بیشتری کنیم. تمرینات خوبی را در این هفته پشت سر گذاشتیم و بر روی نقاط ضعف خود که عمدتا سرویس و دفاع بود بیشتر کار کردیم.

در مورد بازی تیم ورونا با ترنتینو هم باید بگویم کار بسیار سختی خواهیم داشت، ترنتینو تیمی است که برای قهرمانی بسته شده است. آنها در سرویس بسیار قدرتمند هستند و در دفاع، در هفته اول از بهترین ها بودند. جیانلی توانایی این را دارد که با توجه به شرایط فیزیکی و فنی هر بازیکن او را مدیریت کرده و بازی سازی را برای آنها انجام دهد. در مورد نیمیر عبدالعزیز هم باید بگویم بهتر است کمتر به او فرصت دهیم تا در منطقه سرویس قرار بگیرد  و از آن فاصله توپ را به زمین ما شوت کند.

استویچف سرمربی تیم ورونا
استویچف سرمربی تیم ورونا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد