آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لئون سوپر لیگ ایتالیا را از خط سرویس شروع کرد

ویلفرد لئون

به گزارش آریاورزش بازی تیم پروجا در سوپر لیگ ایتالیا آغاز شد و  لئون سوپر لیگ ایتالیا را از خط سرویس شروع کرد.

پروجا در اولین بازی خود نشان داد رقیب سرسختی برای رقبای خود خواهد بود و سد بزرگی بر سر راه قهرمانی سایر تیم هاست. بازی دو  تیم پروجا و والنتینا بسیار جذاب و دیدنری بود. نتیجه نهایی ممکن است کسانی که این بازی را ندیدند به اشتباه بیندازد و فکر کنند پروجا به راحتی بازی را از ان خود کرد, ولی اصلا اینطور نبوده و والنتینا در این بازی بسیار عالی بازی کرد و فقط ست اول بازی ۴۳ دقیقه طول کشید و با نتیجه ۳۵-۳۳ پروجا ست را از ان خود کرد در ست سوم هم بازی به درازا کشید ولی سرویس های برق آسای لئون در نهایت باعث پیروزی تیم پروجا شد۔ 3-0 (35-33 ، 25-20 ، 26-24).

تیم پروجا
تیم والیبال پروجا ایتالیا

⬅عملکرد #ویلفرد_لئون کوبایی-لهستانی در سرویس غیرقابل باور بود او ۹ امتیاز فقط از سرویس به دست آورد و با ۲۱ امتیاز, به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.
.
⬅بوباکر نتو برزیلی هم ۱۴ امتیاز برای تیم والنتیا بدست آورد.
.
⬅در بازی ترنتینو – پادوا هم نیمیر عبدالعزیز هم در هفته اول بازیها ۹ امتیاز سرویس برای تیم ترنتینو بدست اورد. به همین ترتیب این دو بازیکن هلندی و کوبایی به ترتیب به عنوان بهترین سرویس زنهای هفته اول بازیها قرار گرفتند.
.
.
◀بدین ترتیب هفته اول سری آ ایتالیا به اتمام رسید. جداول بازیها و رده بندی تیم ها را در تصاویر این پست مشاهده فرمایید.

هفته اول سوپر لیگ ایتالیا
هفته اول سوپر لیگ ایتالیا

 

 

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد