آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ترنتینو و دینامو برای مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند.

ترنتینو/ لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش آریاورزش دو تیم دینامو مسکو و ترنتینو که در لیگ های داخلی روسیه و ایتالیا از بهترین های لیگ خود  هستند در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مرحله بعدی راه یافتند.

لیگ قهرمانان اروپا و در گروه D ، تیم دینامو موسکو روسیه مقابل تیم بورگوس بلغارستان قرار گرفت و توانست بازی را 3-1 از ان خو دکند. (19-25, 23-25, 32-30, 11-25)

تیم بورگوس تلاش بسیاری کرد تا بتواند بازی عالی تیم دینامو را مهار کند و حتی در ست سوم پا به پای تیم روسی پیش رفت و  ست سوم را با نتیجه 32-30 از آن خود کرد. ولی در ست چهارم بار دیگر این تیم دینامو بود که شروع به تحمیل بازی بی نظیر خود به تیم بورگوس کرد و راه چاره ای برای این تیم باقی نگذاشت و ست و بازی را به سود خود به پایان برد تا تیم بورگوس بلغارستان هیچ شانسی برای رفتن به مرحله بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نداشته باشند.

با این برد تیم دینامو موسکو در مقابل بورگوس بازی امشب این تیم مقابل تیم اس کای تاثیری بر جدول نمی گذارد زیرا که تیم اس کای از دور انتخابی این رقابتها حذف شد.

کنستانتین بریانسکی سرمربی تیم دینامو بعد از بازی گفت: تیم بروگوس تیم بسیتر سختکوش و جنگنده ای است و ما را تحت فشار قرار داد. اکنون با خیال اسوده تری با تیم اس کای بازی خواهیم کرد چون به دور بعدی بازی ها صعود کردیم.

سم درو بازیکن تیم دینامو مسکو با 18 امتیاز، بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

سم درو بازیکن تیم دینامو موسکو
سم درو بازیکن تیم دینامو موسکو/ لیگ قهرمانان اروپا

اما در گروه F  بازیها دو تیم ترنتینو و نووی ساد صربستان به مصاف هم رفتند که بازی با نتیجه  3- 0 از آن تیم ایتالیایی شد (25-19, 25-20, 25-18)  بدین ترتیب ترنتینو نیز به مرحله بعدی رقابتها راه پیدا کرد و در گروه H  رقابتها با تیم اول گروه D  که دینامو موسکو روسیه است و یکی از تیمهای گروه E  که هنوز رقباتهای خود را انجام نداده اند بازی خواهند کرد.

تیم نووی ساد فقط در ابتدای ست دوم توانست سرعت امتیاز گیری حریف قدرتمند خود را کم کند اما ترنتینو با سرویس های برق آسای خود روند بازی را عوض کرد نیمیر عبدالعزیز با 7 امتیاز سرویس و 3 امتیاز اسپک توانست بار دیگر عملکرد خوبی از خو به نمایش بگذارد.  بهترین بازیکن زمین هم کسی نبود جز لوکارلی برزیلی  که مهارت خود را در همه قسمتها به نمایش گذاشت.

آنجلو لورنزیتی سرمربی تیم ترنتینو در پایان بازی گفت: این مرحله از رقابتها نسبتا راحت تر از مراحل بعدی است. ما توانستیم به دور بعدی رقابتها راه پیدا کنیم. در این مرحله خوب و سنجیده بازی کردیم. فکر میکنم سخت ترین مرحله، دور دوم راقبتها باشد که باید هوشمندانه تر عمل کنیم. به هرحال خطاهایی را در این دو رداشتیم که باید آنها را رفع کرده یا بهبود ببخشیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد