آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ساسان خداپرست : بی شک نیاز به تقویت در برخی پست ها داریم

دو بازیکن مهم را در این بازی نداشتیم

به گزارش آریا ورزش ساسان خداپرست سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه گفت: مثبت اعلام شدن تست کرونای ۲ بازیکن ما ساعتی قبل از آغاز بازی، عجیب بود که به ضرر تیم ما تمام شد.

ساسان خداپرست روز چهارشنبه بعد از شکست تیم آذرباتری ارومیه مقابل شهداب یزد افزود: بازیکنان امروز تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام دادند با این حال مثبت اعلام شدن تست کرونای ۲ بازیکن ما شامل پاسور و سرعتی زن اصلی، ساعتی قبل از آغاز بازی در روحیه تیم و عملکردمان تاثیر گذار بود.

وی ادامه‌داد: مطمئن هستم اگر این بازیکنان را برای آزمایش دوباره به تبریز بفرستیم، جواب آزمایش آنها منفی خواهدشد زیرا هیچ علائمی مرتبط با کرونا ندارند.

وی بیان کرد: در هفته اول نیز تست سه بازیکن آذرباتری مثبت اعلام شد که همین امر نیز اثر بسیار بدی روی تیم داشت.

سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه گفت: در این بازی تنها یک پاسور داشتیم و این اتفاق در عملکرد تیم غیرطبیعی است ضمن اینکه بازیکنان ما تجربه چندانی در لیگ برتر ندارند و با این کم‌تجربگی توان برتری برابر حریف را نداشتیم.

تیم آذرباتری در هفته پنجم لیگ برتر والیبال در خانه برابر شهداب یزد ۳ بر صفر شکست خورد و در رده چهاردهم جدول باقی ماند.

ساسان خداپرست
ساسان خداپرست

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد