آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

عمده غیاثی : با تیم جوان و آینده داری بازی داشتیم

به گزارش آریا ورزش  محمد عمده غیاثی سرمربی شهداب یزد با اشاره به اینکه لیگ امسال فرسایشی است، گفت: به همین دلیل از بازیکنان به صورت چرخشی در ترکیب استفاده می‌کنیم.

محمد عمده غیاثی روز چهارشنبه بعد از برد شهداب یزد مقابل آذرباتری : بازیکنان خارجی تیم نیز همانند بازی‌های گذشته در بخشی از زمان مسابقه به بازی گرفته شدند.

وی اضافه کرد: همه تیم ها مدعی امسال لیگ برتر هستند و شهداب یزد نیز تاکنون بازی‌های خوبی داشته که امیدواریم در کورس قهرمانی بمانیم.

سرمربی شهداب یزد ادامه‌داد: تاثیر نبود تماشاگران در این فصل مشهود بوده با این حال با توجه به سال منتهی به المپیک با برگزاری لیگ موافق هستیم و امیدواریم بدون مشکل به پایان برسد.

عمده غیاثی گفت: شناخت زیادی از تیم آذرباتری که تیمی جوان و با انگیزه است نداشتیم و به همین دلیل در ۲ ست نخست تاحدودی بازی نزدیک دنبال شد و در ست سوم با عملکرد خوب بازیکنان توانستیم با یک برد از ارومیه خارج شویم.

 آذرباتری ارومیه که تاکنون موفق به کسب پیروزی در این دوره از رقابت‌ها نشده است، این بار هم کاری از پیش نبرد تا چهارمین باخت خود را در روز میزبانی از یزدی‌ها با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازات (۱۸ بر ۲۵)، (۲۲ بر ۲۵) و (۱۸ بر ۲۵) تجربه کند. تیم شهداب یزد در هفته پنجم لیگ برتر با نتیجه ۳ بر صفر آذرباتری را شکست داد و در رده پنجم قرار گرفت.

محمد عمده غیاثی
محمد عمده غیاثی

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد