آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

محمدی راد: تیم شهرداری ارومیه را تحت تاثیر قرار دادیم

محمدی راد

به گزارش آریاورزش و نقل از ایمنا رحمان محمدی راد سرمربی تیم سپاهان در مصاحبه بعد از بازی گفت: تیم شهرداری ارومیه را تحت تاثیر قرار دادیم.

رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: هر بازی که می‌گذرد روند عملکرد تیم بهتر می‌شود. امروز با یک بازی خوب تیم شهرداری ارومیه را تحت تاثیر قرار دادیم، اما آنها هم از پتانسیل خوبی برخوردار هستند.

 محمدی‌راد پس از پیروزی ارزشمند سپاهان  مقابل شهرداری ارومیه اظهار کرد: روند بازی راضی کننده بود، از شروع فصل که رقابت‌ها آغاز شد تا این هفته که هفته پنجم است نوسانات زیادی  را پشت سر گذاشتیم. با توجه به شرایطی که داشتیم نتوانستیم بازی‌های تدارکاتی دلخواه را انجام دهیم، نظم تیمی خوبی در بین بازیکنان و کادر وجود دارد  و به همین امر هم باعث شده  بازیکنان  در زمین هم جنگنده و با تمرکز بازی میکنند. این پیروزی را به آنها و هواداران تیم تبریک می گویم.

وی ادامه داد: هر بازی که می‌گذرد روند عملکرد تیمی ما بهتر می‌شود. امروز با یک بازی خوب شهرداری ارومیه را تحت تأثیر قرار دادیم، اما آنها هم از پتانسیل خوبی برخوردارند. از شروع مسابقه تا پایان ست دوم همه بیننده‌ها و افرادی که در سالن حضور داشتند از تماشای این دیدار لذت برده و  راضی بودند.

سرمربی تیم والیبال سپاهان با بیان اینکه شهرداری ارومیه نیروی خوبی دارد، خاطر نشان کرد: بازیکنان خوبی در این تیم هستند که هر کدام می‌توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. از امتیاز میزبانی استفاده کردیم و با توجه به اینکه شهرداری ارومیه حریف مستقیم و جنگنده ای بود برای حفظ جایگاه نیاز به پیروزی داشتیم.

تیم سپاهان اصفهان
تیم سپاهان اصفهان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد