آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ قهرمانان اروپا/ دینامو مسکو و ترنتیو ایتالیا فاتحان میدان شدند

لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش آریاورزش لیگ قهرمانان اروپا در دو گروه F  و   D  برگزار شد و طی آن در گروه D  دو تیم دینامو مسکو روسیه با تیم اس کای زاردوگا اتریش به مصاف هم رفتند و در گروه F  دو تیم ترنتینو و پولونیای انگلستان با هم بازی کردند.

لیگ قهرمانان اروپا در بازی دو تیم دینامو مسکو و اس کای اسپکرهای تیم اتریشی بدون هیچ فشار و استرسی در مقابل تیم دینامو بازی کردند زیرا در اولین بازی خود مقابل تیم نفتوهیم بورگاس بلغارستان توانستند بازی را 3-1 از ان خود کنند. تیم بورگاس در مقابل دینامو نیز شکست خورده بود و تیم اسکای یکی از جایگاههای اول یا  دوم جدول را از آن خود میکرد که با باخت به مسکو در رده دوم گروه D  قرار گفت.
مهاجمین تیم اس کای حریف روسی خود را به چالش کشیدند و حملات بینظیری انجام دادند که باعث به هم ریختگی تیم دینامو شد ولی  دینامو تیمی نبود که بخواهد به راحتی تسلیم شود و در نهایت بازی را از آن خود کرد.
کورنالد فورملا از تیم اس کای با کسب 19 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد و بعد از او سوکولف ستاره روسی با 16 امتیاز بدست آورد.
لیگ قهرمانان اروپا گروه D
لیگ قهرمانان اروپا گروه D

مدیر تیم اس کای اتریش بعد از بازی گفت: میدانستیم با چه تیم قدرتمندی مسابقه داریم و به همین خاطر با باختی که دادیم به هیچ وجه نا امید نیستیم. بازیکنان جدید تیم عملکردی  بسیار خوبی داشتند و توانستند لحظات هیجانی زیادی را در بازی به وجود آورند و یک ست را هم از دینامو بگیرند. روسها شایستگی پیروزی را داشتند . در مجموع از عملکرد تیم راضی هستم و به آنها افتخار میکنم و از حمایت هواداران هم سپاسگزارم زیرا که با همین تعداد اندک توانستند جو سالن را عوض کنند.

 دینامومسکو- اسکای اتریش
دینامومسکو- اسکای اتریش
اما در بازی اول گروه F  قهرمان چندین دوره لیگ انگلستان تیم پولونیا به مصاف تیم ترنتینوی ایتالیا رفت، تیمی که تجربه قابل توجهی در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دارد و توانست این بازی با نتیجه 3-0 به سود خود به پایان ببرد.
نیمیر عبدالعزیز بازیکن هلندی تیم ترنتیو با 13 امتیاز( 2 دفاع و 3 امتیاز سرویس) عملکرد خوبی از خود نشان داد. لوکارلی با 11 امتیاز در حمله و همچنین پوتکه با 12 امتیاز (3 دفاع و 1 امتیاز سرویس) در بین بازیکنان ترنتینو عالی ظاهر شدند.
در تیم پولونیای انگلستان نیسون  9 و دالاکوراس 8 امتیاز به دست اوردند.
لیگ قهرمانان اروپا گروه F
لیگ قهرمانان اروپا گروه F

آنجلو لورنزیتی سرمربی تیم ترنتیو در پایان مسابقه گفت: ما همانطور که میخواستیم اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان انجام دادیم و به لطف این پیروزی آمادگی بیشتری برای ادامه رقابتها داریم. من از این فرصت استفاده کردم و توانستم تقریبا از تمامی بازیکنان در این بازی استفاده کنم. در حال حاضر تنها کاری که باید انجام دهیم این است که برای بازی پنجشنبه با تیم نووی ساد صربستان فکرکنیم که با برد در ان بازی به مرحله بعد بازی ها خواهیم رفت.

ترنتینو ایتالیا-پولونیا انگلیس
ترنتینو ایتالیا-پولونیا انگلیس

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد