آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

آدن توتون استرالیایی بار دیگر در لیگ قهرمانان اروپا

آدن توتون در پولونیای انگلستان

به گزارش آریاورزش آدن توتون لیبروی تیم استرالیا که در المپیک 2012 لندن برای این تیم بازی میکرد این بار با یک تیم انگلیسی در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد.

توتون عضوی از تیم آی بیبی پولونیای لندن شده است که امسال در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد و با تیم های ترنتینو ایتالیا و وُیوُدینا سِمی نووی صربستان در یک گروه هستند و بازی های سختی را پیش رو دارند.

اما برای این لیبروی 35 ساله از زمان المپیک لندن تا حال حاضر که در یک تیم لندنی بازی میکند بسیاری از چیزها تغییر کرده است.

توتون میگوید: تمام وقت در حال تمرین هستم و الان متوجه میشوم که وقتی به طور منظم بازی نکنی و دست به توپ نباشی چقدر سریع تناسب اندام و کیفیت بازی ات را از دست میدهی. شاید مثل روزهای اوج خودم نشوم ولی باید بدنم را برای مسئولیتی که دارم به آمادگی لازم برسانم.

آدن توتون
آدن توتون

تیم پولونیا برای دومین بار پیاپی است که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد که نقطه عطفی برای والیبال انگلستان  به حساب می آید. اگرچه ممکن است در این شرایط تمام تیم در یک زمان با هم تمرین نکنند اما توتون  فرصتی که به او داده شده را غنیمت شمرده و بسیار خوشحال است که بار دیگر با بزرگان دنیای والیبال روبرو خواهد شد.

توتون ادامه میدهدکه : فقط فکر اینکه دوباره میتوانم در چنین سطحی از والیبال بازی کنم و در زمین حضور داشته و مقابل سرویس های بمب افکن بازیکنان بزرگ دنیا قرار بگیرم بسیار هیجان زده ام.

امیدوارم در برابر تیمهای بزرگی چون ترنتینو و رویارویی با سیمونه جیانلی و لوکارلی با تجربه خودم بتوانم بازی خوبی انجام داده و به پولونیا کمک کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشد. فکر می کنم میتوانم به آرامش تیم در زمین کمک کنم زیرا تجربه خوبی دارم و امیدوارم بتوانم تاثیرگذار باشم.

او  از خاطراتش در  راهیابی به بازی های المپیک  2012 لندن و جشن صعود به المپیک را  ببازگو میکند. با استرالیا به لندن رفتیم ، در ان بازیها  تیم  انگلیس را شکست دادیم و همنیطور  لهستان ، امابرابر بلغارستان ، آرژانتین شکست خوردیم و در یک بازی نزدیک 3-2 به ایتالیا باختیم.

آدن توتون
آدن توتون

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد