آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لونزو برناردی: پیاچنزا میتواند و باید پیشرفت کند.

لورنزو برناردی

به گزارش آریاورزش لورنزو برناردی سوپر لیگ ایتالیا را با  تیم بحران زده پیاچنزا خوب آغاز کرد و آنها توانستند با سرمربی جدید خود بازی خود مقابل روانا را با نتیجه 3-1 پیروز شوند.

بدین ترتیب پیاچنزا انتقام باخت هفته گذشته خود مقابل راونا در کاپ ایتالیا  را گرفت و 3 امتیاز اول فصل را از ان خود کرد.

برناردی در این باره گفت: هر برد پایه اصلی پیروزی بعدی خواهد بود و باعث کمک به پیروزی بعدی میشود، خب در این شکی نیست . پیروزی همیشه خوب بوده و هست ولی ما باید برای روزهای سخت تر و عملکرد بهتر از کارهای کوچک شروع کنیم. تیم ما میتواند پیشرفت کند و اصلا باید این اتفاق بیفتد. همه ما برای این کار در کنار هم خواهیم بود.

برناردی در مورد شرایط بازی افزود: بازی سختی را داشتیم ولی میدانستم بازیکنانم عملکرد خوبی خواهند داشت. ما در این مدت تا شروع لیگ لحظات سختی را گذراندیم و مطمئنا هنوز هم لحظاتی به همان سختی خواهیم داشت. اما در حال حاضر مهم این است که ذهن خود را  با  این موفقیت آزاد و رها کنیم.

برناردی ادامه داد: چیزی که در این بازی بیشتر به چشمم آمد این بود که بازیکنان چه واکنشی در زمانهای پیچیده بازی از خود نشان دادند. مثلا در انتها ست دوم و حتی در اوایل ست سوم بازی را کاملا رها کردند. ولی در یک آن تیم به خودش امد و توانست در جریان بازی قرار بگیرد و همه بازیکنان مثل دنده های ماشین در جای خود، کاری عالی انجام دادند.

او در مورد انتقاداتی که از دیروز و بعد از پیروزی در اولین بازی به او شده بود گفت: نمی دانم چرا برخی افراد نمیخواهند ببینند.  تیم ما از نظر فنی دقیقا همان بازیکنانی بود که روز چهارشنبه با راونا در کاپ ایتالیا بازی کرد و باخت. ولی در این بازی عملکرد متقاعد کننده ای داشتیم  و اشتباهات کمتری کردیم و پیروز شدیم.

او در پایان افزود: برای رسیدن به قهرمانی باید پله پله گام برداریم و برای هر بازی اماده باشیم . اکنون از بازی اول پیروز خارج شدیم و به نوعی اولین موفقیت خود را به دست آوردیم که به ما اجازه می دهد با آرامش بیشتری کرامان را ادامه دهیم.

برناردی و نخستین پیروزی با پیاچنزا
برناردی و نخستین پیروزی با پیاچنزا

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد