آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

جیانی در روزنخست سری آ ایتالیا: در جریان بازی نبودیم وباختیم.

جیانی

به گزارش آریاورزش در روزآغازین سری آ ایتالیا تیم مودنا نتوانست آن طور که باید انتظارات را برآورده کند و بازی را به مونزا واگذار کرد.

 رقابتهای سری آ ایتالیا روز آغازین خود را پشت سر گذاشت و  تیمهای حاضر در این رقابتها بیشتر به سختی و مشکلات برای رسیدن به قهرمانی پی بردند. در بازی دو تیم مودنا و مونزا، علی رغم 27 اشتباه مسلمی که بازیکنان فابیو سولی سرمربی تیم مونزا در زمین بازی داشتند ولی آنها با عزمی راسخ بازیها را شروع کردند و بازی را بدست گرفته و  تیم مودنا را به مشکل انداختند که مودنا در 4 ست و با نتیجه 3-1 تسلیم تیم مونزا شد.

آندره آ جیانی سرمربی تیم قناری پوش مودنا در مورد بازی اول خود در سوپر لیگ گفت:

در حمله اصلا اوضاع خوبی نداشتیم و ریتم ما بسیار کند بود. متاسفانه بازیکنان نتوانستند به آن ریتم  لازم برای هماهنگی در زمین برسند. تیم ما خوب دفاع کرد و توپگیری های خوبی هم داشت ولی کاری که نکرد حمله خوب بود چون با حمله است که امتیازات را به دست می آوری. ما تیم مهاجمی هستیم  ولی متاسفانه امروز خیلی آمادگی لازم برای چنین بازی را نداشتیم و میتوانم بگویم اصلا در جریان بازی نبودیم.

باخت مودنا در شروع سری آ ایتالیا
باخت مودنا در شروع سری آ ایتالیا

جیانی در مورد اسپک های ناموفق تیم افزود: بازیکنان ضربه آخر را به درستی وارد زمین حریف نمیکردند و ما نمیتوانستیم شکافی از دیواره دفاعی آنها برای نفوذ بهتر پیدا کنیم.

با این حال موریتز کارلیتزک آلمانی با 14 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن در تیم ما شد، ولی در زمین مونزا آدیس لاگومژیا با 23 پوئن، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد و میتوانید از اینجا، تعداد دفعات حمله های موفق را بببینید. به نظر من ما توپهای برگشتی را از دست دادیم و نتوانستیم از آنها کسب امتیاز کنیم. میدانستیم مونزا تیمی قدرتمند است و قادر به حفظ توپ و تغییر روند بازیست.

این بازی نشان داد که فصل دشواری را پیش رو خواهیم داشت. ولی میدانم که میتوانیم عملکرد بهتری نسبت به بازی مقابل داشته باشیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد