آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سوپر لیگ ایتالیا: ترنتینو و پیاچنزا بردند/ مونزا کولاک کرد.

تیم مونزا در سوپر لیگ ایتالیا

به گزارش آریاورزش در روز ابتدایی سوپر لیگ ایتالیا تیم مونزا، مودنا را غافلگیرانه شوکه کرد.

 سوپر لیگ ایتالیا در بخش مردان 2021-2020، مودنا فصل را با شکست آغاز کرد. مونزا در یک بازی شوکه کننده توانست مودنا را 3-1 شکست دهد  (25-20, 23-25, 25-23, 25-22).

مونزا با نتیجه ای که در ابتدای فصل جدید به دست آورد ثابت کرد افرادی که نتایجی که  تیم مونزا در رقابت های سوپرکاپ ایتالیا به دست آورده و بدون شکست به مرحله بعدی رقابتها راه یافته است را نادیده گرفته و شانس تلقی کرده بودند بدانند این موضوع اتفاقی نبوده و تیم مونزا برای قهرمانی پا به میادین میگذارد . تیم ها باید خود را برای  رویایی سخت با این تیم آماده کنند.

تیم مونزا در سوپر لیگ ایتالیا
تیم مونزا در سوپر لیگ ایتالیا

آدیس لاگومژیا بازیکن ترکیه ای تیم مونزا با 23 امتیاز برای مونزا بالاترین امتیاز را برای مونزا به دست آورد. مارکو سدلاژک کروات  و توماس برتا هر کدام 4 دفاع عالی داشتند.

برای تیم مودنا هم موریتز کارلیتزک آلمانی 14 امتیاز ب کسب کرد. ژنیا گربننیکوف فرانسوی لیبرو تیم مودنا هم  در دریافت ها عالی کار کرد  (80٪ ؛ 30٪ عالی).

سوپر لیگ ایتالیا
سوپر لیگ ایتالیا

ترنتینو و پیاچنزا نیز این فصل از رقابت ها را با پیروزی آغاز کردند. ترنتینو توانست 3-0 بر پادوا غلبه کند و پیاچنزا که با سرمربی جدید خود برناردی همراه بود توانست اولین پیروزی خود را با مربی جدید به دست اورده و 3-1 راونا را شکست دهد. گیور گروزر بازیکا آلمانی تبار تیم پیاچنزا با کسب 29 امتیاز و 63% دفاع قابل قبول  در 4 ست قدرت خود را نشان داد.

تیم تاپ والی هم 3-0 بازی را به میلانو واگذار کرد.

 بازی دو تیم ورونا – لوبه و پروجا – والنتینا در روزهای دوشنبه 7 مهر و چهارشنبه 9 مهرماه برگزار خواهد شد.

نتایج سوپر لیگ ایتالیا
نتایج سوپر لیگ ایتالیا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد