آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

قهرمان جام والیبال مردان قطر : مقام اول العربی در رقابت ها

تیم العربی قطر

به گزارش آریاورزش العربی برای اولین بار در تاریخ باشگاه قهرمان جام والیبال مردان قطر شد.

تیم العربی قطر جام قهرمانی فصل 2019/20 را از آن خود کرد ،این  اولین قهرمانی این باشگاه  در تاریخ تاسیس باشگاه ه العربی قطر است.

تیم العربی به عنوان میزبان فینال جام قطر روبروی تیم  پلیس  قرار گرفتند که توانستند در یک بازی سیار سخت این تیم را شکست دهند.

در ست های اول و دوم تو دو تیم رقابت تنگاتنگی با هم داشتند.  تیم العربی توانست دو ست اول را از آن خود کند و   0-2 پیشی بگیرد. ولی تیم پلیس که موقعیت خود را در خطر دید ست های سوم و چهارم را از آن خود کرد و بازی برگشت تا دو تیم بار دیگر مساوی شده و به ست سرنوشت ساز پنجم بروند.

در ست پنجم دو تیم بار دیگر پایاپای پیش رفته و توپ ها یکی پس از دیگری وارد زمین رقیب میشد ولی در نهایت این تیم العربی میزبان بود که توانست 15-13 ست و در نهایت بازی و قهرمانی قطر را برای نخستین بار در طول تاریخ این باشگاه از آن خود کند.( 27-25 ، 25-21 ، 17-25 ، 23-25 ، و 15-13)

مربی آرژانتینی العربی خوان مانوئل سیچلو  در این قهرمانی سهم به سزایی داشت.  لحظات حساس این بازی، با تجربه و هوشیاری  لوکاس ژیگادلو پاسور باتجربه  لهستانی و پاسور تیم منحل شده بانک سرمایه و استفاده درست از اسپکرهایی چون   روزالین پنچف بلغاری ، و میشل فینگر اهل  چک به سود العربی تمام شد.

این عنوان اولین بار است که به تیم  العربی پس از شکست این تیم در فینال های دو فصل گذشته ، ابتدا از الریان و سپس از پلیس  به آنها تعلق میگیرد.

جام قهرمانی والیبال مردان قطر 2019/20 : پلیس – العربی 2-3 (25-27 ، 21-25 ، 25-17 ، 25-23 ، 13-15)

تیم العربی قطر
تیم العربی قطر

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد