آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

جام حذفی فرانسه: فینال چهار تیم نهایی فصل پیش لغو شد.

رقابتهای نیمه نهایی لیگ فرانسه

به گزارش آریاورزش رقابتهای نیمه نهایی لیگ والیبال مردان 2019/20 فرانسه به دلیل مشکلات ویروس کرونا لغو شد.

رقابتهای نیمه نهایی لیگ فرانسه که قرار بود این آخر هفته در تولوز برگزار شود ، لغو شد. فدراسیون والیبال فرانسه (FFvolley)  بعد از لغو مسابقات فصل پیش به دلیل ویروس کرونا یرای این فصل  اعلام کرد  که به مناسبت پایان فصل گذشته و از سرگیری لیگ والیبال مردان  مانند آنچه هفته گذشته در مورد لیگ بانوان انجام شد، در این فصل جامهای فصل پیش برگزار شوند تا بعد از آن شروع فصل جدید لیگ فرانسه را  با شور و هیجان بازگشت به سالنهای ورزشی شاهد باشیم.

رقابتهای نیمه نهایی لیگ فرانسه
رقابتهای نیمه نهایی لیگ فرانسه

میزبان چهار تیم نیمه نهایی  شهر  تولوز  پاریس بود. تیم تور پس از آگاهی یافتن از تست کرونای مثبت در یکی دو باشگاه حاضر در این مرحله، از بازی در مقابل پوتیوار کنار کشید و حاضر به بازی نشد. با اینکه تعداد تماشاچیان به هزار نفر کاهش یافته بود اما برای صلاح دید بازیکنان و کادفنی بنا بر این شد تا بازیها پشت درهای بسته و بدون تماشاگر برگزار شود. اما تیم تور،  قهرمان فرانسه اعلام کرد که نمی خواهد در این رقابتها بازی کنند ، زیرا معتقد بودنند که شرایط لازم بهداشتی برای بازیها انجام گرفته نشده و در این صورت سلامت بازیکنان  در خطر خواهد بود.

 

در بیانیه ای مطبوعاتی  رئیس فدراسیون والیبال فرانسه (FFvolley) ، اریک تانگوئی ، عصبانیت خود را در مورد این کار تیم تور ابراز داشت  و آنها را به عدم درک این موضوع متهم کرد . او بیان داشت ما میخواستیم با برگزاری این رقابتها امید را به مردم و بازیکنان برگردانیم اما این تیم با این کار و تصمیم یک طرفه اش  به آسیب رساندن اذهان عمومی نسبت به والیبال در فرانسه متهم شد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد