آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

رقابتهای کاپ ایتالیا: مونزا و پادوا بدون شکست به مرحله یک چهارم نهایی رفتند.

رقابتهای کاپ ایتالیا

به گزارش آریاورزش در مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای کاپ ایتالیا دو تیم مونزا و پادوا  توانستند بازی های خود را بدون شکست به پایان رسانده و به مرحله بعدی بازی ها صعود کنند.

رقابتهای کاپ ایتالیا در این مرحله از هشت تیم تشکیل شده که در دو گروه A  و B  حضور داشتند که در گروه A مونزا، میلانو، والنتینا و ورونا و در گروه B  پادوا، راونا، تاپ والی و پیاچنزا حضور داشتند.

در گروه A  تیم های مونزا و میلانو دو بازی قبلی خود را پیروز از میدان خارج شده بودند ودر بازی دیشب این دو تیم مقابل هم، این تیم مونزا بود که توانست در یک بازی بسیار نزدیک و هیجانی 3-2 میلانو را شکست دهد 25-13, 26-28, 20-25, 25-21, 18-16. مارکو سدلاژک کروات 25 امتیاز برای مونزا به دست اورد و دونوان ژاووک 6 دفاع عالی داشت.و تیم مونزا بدون شکست به مرحله بعدی راه یافت و میلانو به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک چهارم نهایی گردید.

تیم ورونا  در این گروه که کارشناسان بسیار شانس صعود این تیم را زیاد  میداستند پایینتر از حد تصور ظاهر شد و  در 3 بازی و سه شکست خورد و به کار خود در این دوره از رقابتها پایان داد.

اما در گروه B  پادُوا نیز در یک بازی سخت تیم تاپ والی را 3-2 شکست داد تا رکورد بدون شکست خود را حفظ کند و به عنوان تیم اول این گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. تیم صعود کننده  دیگر این گروه راونا است.

پیاچنزا که از همان ابتدای بازیهای مشکلات بسیاری داشت  با 3 باخت پیاپی و بدون امتیاز در مکان چهارم قرار گرفت و از دور بازی ها کنار رفت همچنین پیاچنزا مربی خود گاردینی رو برکنار کرد و اعلام کرد که لورنزو برناردی سرمربی جدید تیم است.

نتیجه رقابتهای کاپ ایتالیا
نتیجه رقابتهای کاپ ایتالیا

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد