آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

غیاثی: بازی از آن چیزی که فکرش را می کردیم برایمان راحت تر بود.

محمد عمده غیاثی

به گزارش آریاورزش محمد عمده غیاثی در جمع خبرنگاران درباره پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل شهرداری قزوین ،گفت: اطلاع داشتیم که تیم قزوین دیر تشکیل شد و این تیم با شرایطی که وجود داشت زمان می برد تا به هماهنگی برسد اما بازی با این تیم از آن چیزی که فکرش را می کردیم برایمان راحت تر بود.

غیاثی افزود: مقابل شهرداری قزوین بازیکنانم عملکرد بسیار خوبی داشتند و نبض بازی را به خوبی بدست گرفتند ، در طول بازی در ست ها چند امتیاز جلو بودیم که حاشیه امنیت خوبی برای ما ایجاد کرد.

سرمربی شهداب یزد با اشاره به بازی هفته آینده تیمش مقابل آذرباتری ارومیه گفت: این تیم بازیکنان بومی خوبی در اختیار دارد و  ما باید با تمام قدرت با آنها روبرو شویم تابتوانیم نتیجه دلخواه را بدست آوریم ، همه بازی های لیگ سخت است و باید تلاش کنیم.

محمد عمده غیاثی در پایان افزود : شهداب تا به اینجای لیگ برتر بازی های  نسبتا متوسطی انجام داده و بازی های سخت تری هم در پیش دارد و این بازی های نسبتا آسانتر باعث می شود تا  برای بازی های سخت پیش رو به هماهنگی لازم برسیم.

محمد عمده غیاثی
محمد عمده غیاثی

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد