آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لورنزو برناردی سرمربی تیم پیاچنزا شد

لونزو برناردی

به گزارش آریاورزش پیاچنزا رسما اعلام کرد که برناردی رو به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب کرده است.

تیم پیاچنزا در جریان بازی کاپ ایتالیا در برابر تیم راونا رسما اعلام کرد که لورنزو برناردی سرمربی جدید تیم است. لورنزو برناردی جایگزین آندره آ گاردینی که چند روز پیش از تیم پیاچنزا کنار گذاشته شده بود، شد.

برناردی توسط فدراسیون جهانی والیبال به عنوان بهترین بازیکن والیبال قرن بیستم انتخاب شد.  او  قوی ترین بازیکن والیبال تمام ادورا  و همچنین نمادی از نسل پدیده در ایتالیا شناخته شده است.

رئیس باشگاه پیاچنزا “الیزابتا کورتی” در مورد پیوستن برناردی به پیاچنزا گفت: ما خوشحالیم که لورنوز برناردی ”  آقای سوکولو” پیشنهاد ما را پذیرفت. ما تیم جوانی هستیم و بودن او در کنار ما باعث رشد هر چه بیشتر ما خواهد بود. تجربه او باعث شد تا ما تصمیم بگیریم به او پیشنهاد همکاری بدهیم. برناردی یک انسان کمال گرای مطلق است و ما مطمئنیم که او در مسیر پیشرفت همراه ما خواهد بود.

“جوزپه بونجورنی” معاون رئیس باشگاه پیاچننزا از ورود سرمربی جدید اسنقبال کرد:  در این هفته مربیان بسیار زیادی از جمله ماسیمو بوتی  را مورد بررسی قرار دادیم. در پایان تمامی اعضا  نظر برای ایجاد تغییر و تحول در کل باشگاه بودند. با توجه به این ایده همگی بر روی لورنزو برنادی اتفاق نظر داشتیم.  برناردی حتما جذابیت و کیفیت لازم را دارد تا شرایط را کنترل کرده و بهبود بخشد.

لونزو برناردی
لونزو برناردی

برناردو لورنزی در سال 1968 متولد شده و در سال 2016 سرمربی تیم پروجا شد. او پیش از ان ابتدا در کشور لهستان و روی نیکمت وگل بود. بعد از آن به ترکیه رفت و سرمربی هالک بانک شد و در آنجا یک قهرمانی و یک جام حذفی را بدست آورد.

او در زمان بازی جام های معتبری مانند 9 قهرمانی ایتالیا، 5 قهرمانی کاپ ایتالیا، 3 سوپرکاپ ایتالیا و در اروپا 4 جام قهرمانان را در کارنامه دارد. او 306 بازی ملی دارد. او همچنین مدال نقره المپیک 96 را نیز بدست آورده است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد