آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ترکاشوند سرمربی تیم ‌والیبال پیکان: داور ‌می‌توانست بازیکنان ورامین را اخراج کند

به گزارش آریاورزش،  محمد ترکاشوند پس از باخت شاگردانش مقابل شهرداری ورامین، در جمع خبرنگاران توضیح داد:
همانطور که دیدید چهار ست نزدیک بود که نشان دهنده یک بازی زیبا است. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. به هر حال ۲۸ هفته باید بازی کنیم و تیم جوانی داریم که خداراشکر خیلی خوب کار کردند.
او افزود: در بخش دفاع ما خیلی بهتر از حریف بودیم، اما متاسفانه در دریافت اول مشکل داشتیم‌ که مخصوصا در ست اول و دوم ما را اذیت‌ کرد.
سرمربی تیم‌ والیبال پیکان ادامه داد: همه‌ کسانی ‌که در سال بودند لذت بردند، اماواقعا یک جاهایی اعتراضات تیم ورامین خیلی زیاد بود که به نظرم می‌شد داور بازیکنان آن‌ها را اخراج کند. به هر حال یکسری قوانین برای اعتراض و صحبت کردن با داور برای کاپیتان‌ها هست که متاسفانه رعایت نمی‌شد.
او در پایان گفت: با این‌ وجود در نیم فصل دوم خیلی بیشتر از تیم‌ ما خواهید شنید. ما سه هفته پاسور نداشتیم که تمرین کنیم و در این زمان کم کار سخت می‌شد. بدون تمرین پاسور را به اجبار سه بازی به میدان فرستادیم که حاصلش یک برد و دو باخت بود. تیم ما کامل شود بهتر می‌شویم.
ترکاشوند سرمربی تیم ‌والیبال پیکان
ترکاشوند سرمربی تیم ‌والیبال پیکان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد