آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ والیبال ترکیه: هالک بانک و آرکاس صدر جدول را از آن خود کردند

هالک بانک - بورسا

به گزارش آریاورزش در  لیگ والیبال ترکیه دو تیم  هالک بانک و آرکاس رتبه های اول و دوم جدول را از آن خود کردند.

هالک بانک و آرکاس اسپور ترکیه در مسابقات قهرمانی والیبال مردان ترکیه فصل 2021-2020 با پیروزی بر رقبای خود، جایگاه خود را در جدول رده بندی محکم کردند.

بازی های وحشتناک تیم هالکبانک ترکیه در فصل گذشته که مکان ششمی را در جدول رده بندی به خود اختصاص داده بود شایسته باشگاهی با چنین شهرتی نبود، ولی این فصل به آرامی این موضوع  در حال محو شدن است. این تیم آنکارایی تمام 4 بازی خودراا با پیروزی پشت سر گذاشت و توانست صدر جدول را از ان خود کند.

تیم هالک بانک در بازی هفته چهارم در مقابل تیم بورسا شهیر قرار گرفت و توانست 3-0 (25-21, 25-19, 25-20) این تیم را شکست دهد.

فرناندو هرناندز کوبایی در این بازی بسیار عالی کار کرد و قدرت خود را به نمایش گذاشت او از 70% حملاتش توانست 20امتیاز کسب کند. اَرپاد باروتی ملی پوش کجارتانی تیم بورسا 17 امتیازبه دست اورد.

تیم آرکاس اسپور پس از پیروزی مصادف مقابل سوهان اسپور، هالکبانک را در صدر جدول دنبال میکند. و تیمهای اسپور توتو و گالاتاسرای هم در رتبه های سوم و چهارم جدول قرار دارند. سایر بازیهای لیگ والیبال مردان ترکیه امروز برگزار خواهد شد

رده بندی لیگ ترکیه/هالک بانک در صدر
رده بندی لیگ ترکیه/هالک بانک در صدر

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد