آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ قهرمانان اروپا: تیم اسکاندیچی ایتالیا به مرحله بعدی بازی ها رفت

تیم اسکاندیچی در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش آریاورزش لیگ قهرمانان اروپا: تیم اسکاندیچی پس از کنار کشیدن تیم از رقبای خود به مرحله بعدی بازی ها میرود.

لیگ قهرمانان اروپا در بخش بانوان، به دلیل برخی از مشکلات به وجود آمده در باشگاه ها و مبتلا شدن برخی بازیکنان به ویروس کرونا، تعداد مسابقات، کمتر از حد برنامه ریزی شده انجام شد.

مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان  2021 در ایتالیا برگزار شد که در بازی رفت تیم اسکاندیچی میزبان تیم صربستانی تِنت اوبرنوواچ بود.  تیم سری آ ایتالیا در 76 دقیقه توانست رقیب خود را  3-0 (25-14, 25-21, 25-17) شکست داده و پیروز شود. تیم اسکاندیچی چهار بازیکن خودرا به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند. کیمبرلی درونیوک آلمانی با کسب 15 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن اسکاندیچی بود. لوسیا بوسِتی 4 بلاک قدرتمند داشت. سارا ماریچ بازیکن تیم اوبرنوواچ 13 امتیاز برای تیمش به دست آورد.

تیم اسکاندیچی در لیگ قهرمانان اروپا
تیم اسکاندیچی در لیگ قهرمانان اروپا

تیم های مینچانکا مینسک از بلاروس و ملادوست زاگرب از کرواسی به دلیل مشکلات مربوط به ویروس کرونا در مقابل رقبای خود آلیانژ اشتوتگارت آلمان و کلسیت کمنیک اسلوونی کنار کشیدند. به این ترتیب دو تیم اشتوتگارت و کلیست به مرحله بعد صعود کردند.

تیم هاپوئل هم تست کرونای چند نفر از بازیکنش مثبت شد و بدین ترتیب بازی انها مقابل تیم کامِرسکولوچ لهستان لغو شد  و تیم توران لیگا نیز به مرحله بعد صعود کرد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد