آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ویروس کرونا در میان بازیکنان هائوک کرواسی / تیم 14 روز قرنطینه میشود

تیم هائوک کرواسی

به گزارش آریاورزش خبر تکان دهنده برای تیم هائوک ملادوست کرواسی، دو بازیکن تیم مردان هائوک تست کرونایشان مثبت شد و با توجه به این موضوع تیم  قرنطینه شد.

تیم هائوک ملادوست کرواسی بعد از مثبت شدن جواب دو بازیکن خود مجبور شد تمام فعالیت های ورزشی خود را برای دو هفته متوقف کرده و به قرنطینه برود.

مشکل اصلی که وجود دارد اینست که تیم هائوک ملادوست در اولین مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا نمیتواند حضور داشته و   مقابل تیم ارزنی بازی کند.

طبق قوانین لیگ قهرمانان اروپا، تمام تیم ها قبل از شرکت در این دوره از رقابتها باید تست ویروس کرونا را داده و از سلامتی کامل برخوردار باشند. برای شرکن در مرحله مقدمانی این تورنمنت، تست تمامی اعضای حاضر در تونمنت باید منفی باشد.

تیم مردان هائوک کرواسی
تیم مردان هائوک کرواسی

مدیر ورزشی تیم هائوک دارکو آنتونوویچ گفت: در آزمایشی که تیم هائوک روز یکشنبه داد 17 نفر نتیجه اولیه شان منفی بود ولی دو نفر مشکوک بودند که با ازمایش مجدد تشت آن دو مثبت شد. این دو بازیکن هیچ علائمی نداشتند.

ما امیدواریم که تیم بانوان هائوک بتواند بازی مقابل کلسیت کامنیک را در مرحله مقدماتی لیگ قرهمانان اروپا انجام دهد، منتظر نتایج تست کرونای آنها هستیم که امیدواریم همه جوابها منفی باشد.

تیم بانوان هائوک کرواسی
تیم بانوان هائوک کرواسی

این موضوعی است که تمامی تیم ها در سراسر جهان با آن  دست و پنجه نرم میکنند. اگر تست یک نفر مثبت شود تمامی فعالیتهای آنها برای دو هفته متوقف خواهد شد و این موردی ات که میتواند برنامه تیم ها را در فصل 2021 – 2020 به مشکل بیاندازد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد