آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کاپ مردان ایتالیا: ورونا و پیاجنزا شکست خوردند

تیم مونزا ایتالیا

به گزارش آریاورزش دو تیم ورونا و پیاچنزا در کاپ مردان والیبال ایتالیا 2021-2020 شکست خورده و امید قهرمانی را از دست دادند.

کاپ مردان ایتالیا در فصل 2021- 2020 در دور دوم مرحله یک هشتم نهایی در گروه A  این رقابتها تیم مونزا  توانست با نتیجه 3-2 ، (25-16, 25-15, 22-25, 26-28, 15-8)  تیم ورونا را شکست دهد و رادوستین استویچف سرمربی تیم ورونا بار دیگر هواداران خود را نا امید کند. عملکرد عالی دو بازیکن تیم مونزا دونووان دُورونوک با کشب 29 امتیاز و مکسول هولت با 6 دفاع جانانه راه چاره ای برای تیم ورونا باقی نگذاشت.

کاپ مردان ایتالیا تیم ورونا - مونزا
کاپ مردان والیبال ایتالیا تیم ورونا – مونزا

در همین گروه دو تیم میلانو و والنتینا نیز به مصاف هم رفتند که میلانو 3-1 تیم والنتینا را شکست داد. به این ترتیب رده بندی گروه A میلانو با 6، مونزا  با 5، ورونا با  1 و والنتینا بدون امتیاز اول تا چهارم گروه قرار گرفتند.

تیم پادوا و پیاچنزا
تیم پادوا و پیاچنزا

تیم پیاچنزای ایتالیا هنوز به شرایط تیمی ایده آل و مناسبی نرسیده است. و بازی دیگری را با هدایت آندره آ گاردینی در گروه B رقابتهای کاپ مردان ایتالیا از دست داد و 3-1 ، (25-19, 23-25, 26-24, 25-21) مغلوب پادوا شد. تونشِک اِشترن بازیکن اسلوونیایی تیم پادوا با کسب21 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن بازی شد. وویچیک وِدارچیک بازیکن لهستانی پادوا 4 دفاع عالی داشت در حالی که سانتیاگو دانانی آرژانتینی  76٪ دریافت موفق داشت. که برای یک لیبرو میزان عالی است.

در بازی دیگر این گروه تیم راونا توانست با نتیجه 3-0 تاپ والی  را شکست دهد.

تیم راونا ایتالیا
تیم راونا ایتالیا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد