آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پیمان اکبری:حساسیت خاصی برای این‌بازی وجود داشت

پیمان اکبری

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه،  پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال ارومیه بعد از پیروز در این بازی گفت: حساسیت خاصی برای این‌بازی وجود داشت و من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

 پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان تهران در گفتگوی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه افزود: به هر دو تیم بابت انجام بازی خوب و تماشایی خسته نباشید می گویم.

اکبری افزود:تیم پیکان چیزی برای از دست دادن مقابل تیم ما نداشت و به همین دلیل با صد درصد توان مقابل ما ظاهر شده بودند. بازیکنانم نیز با عملکرد خوبی که از خود به نمایش گذاشتند، در مقابل حریف بسیار جنگنده ظاهر شدند و برای پوئن به پوئن بازی تلاش کردند.

پیمان اکبری سرمربی تیم شهرداری ارومیه
پیمان اکبری سرمربی تیم شهرداری ارومیه

پیمان اکبری سرمربی شهرداری ارومیه تصریح کرد: بازیکنانم هر موقع خواستند، نبض بازی را در دست گرفتند و در نهایت با عملکرد شاگردانم توانستیم یک پیروزی شیرین را کسب کنیم.

سرمربی شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه میثم صالحی را تا چندین هفته دیگر هم در اختیار خواهیم نداشت ، در خصوص بازی هفته چهارم‌ مقابل فولاد سیرجان نیز گفت: در شش هفته اول لیگ بازی های سنگین و سخت تری داریم،که باید با روحیه و آمادگی کامل فنی و ذهنی به مصاف حریفان برویم تا نتایج دلخواه را کسب کنیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد