آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

عطایی: سپاهان تمرکز بالایی در بازی داشت

بهروز عطایی

به گزارش آریاورزش بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال لبنیات هراز آمل گفت: در دو ست اول بازی خوبی را ارائه دادیم، اما نتوانستیم در امتیازات بالا عملکرد خوبی از خود نشان دهیم و سپاهان با تمرکز بیشتر بازی کرد.

 

بهروز عطایی پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این بازی سخت را پیش بینی کرده بودیم، اما توانستیم بازی با کیفیتی ارائه دهیم و هر دو تیم از بار فنی بالایی برخوردار بودند همین باعث شد شاهد یک بازی با کیفیت و خوب باشیم.

وی ادامه داد: در دو ست اول بازی خوبی را ارائه دادیم، اما نتوانستیم در امتیازات بالا عملکرد خوبی را از خود نشان دهیم و سپاهان با تمرکز بیشتر بازی کرد. در ست سوم و چهارم توانستیم به بازی برگردیم، اما بازهم در ست آخر اشتباهات فنی تیم ما زیاد بود و همین باعث شد در این بازی شکست بخوریم.

سرمربی تیم والیبال لبنیات هراز آمل افزود: قرعه سختی به تیم ما افتاد و در چهار هفته اول بازی‌های بسیار سختی را پیش رو داریم امیدوارم در بازی آینده نیز یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.

بهروز عطایی
بهروز عطایی

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد