آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

محمدی راد: با تجربه بازیکنان توانستیم پیروز میدان شویم

محمدی راد

به گزارش آریاورزش  رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: در ست سوم و چهارم تیم ما دچار افت شد، اما بازیکنان در ست پنجم به شرایط خوب خود رسیدند و توانستند در این دیدار پیروز شوند.

رحمان محمدی راد پس از پیروزی تیمش مقابل لبنیات هراز آمل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاهد یک بازی با کیفیت و خوب بودیم نفرات تیم آمل شاخص هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تیم ما را تحت فشار قرار می‌دادند.

وی ادامه داد: تجربه باعث شد تیم ما در ست پنجم به پیروزی برسد، در ست سوم و چهارم تیم ما دچار افت شد اما بازیکنان در ست پنجم به شرایط خوب خود رسیدند و توانستند در این دیدار پیروز شودند.

سرمربی تیم والیبال سپاهان افزود: به بازیکنانم تبریک می‌گویم، در این مدت تیم ما در سفر بود و بازیکنان ما دچار خستگی شده اند فردا نیز باید به گنبد سفر کنیم و برای بازی بعدی آماده شویم امیدوارم بتوانیم در بازی آینده نیز پیروز از میدان خارج شویم.

محمدی راد
محمدی راد

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد