آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کارخانه: به بازیکنان اصلی استراحت دادیم تا برای بازی هفته آماده تر باشند

مصطفی کارخانه

به گزارش آریاورزش مصطفی کارخانه پس از پیروزی مقابل تیم راهیاب ملل مریوان گفت: بازی خوبی بود و با تمرکز و  کم خطا کار کردیم. در ست دوم به بازیکنان اصلی تیم  استراحت دادیم تا برای بازی مهم هفته آینده آماده‌تر باشند.

مصطفی کارخانه درباره صدرنشینی سایپا با سه پیروزی در سه هفته نخست لیگ برتر ادامه داد: از این جهت که صدرنشین هستیم خیلی خوشحالم، برای اینکه‌ مزد زحمات خودمان را می‌گیریم‌. قرعه‌ ما  شاید در هفته‌های ابتدایی راحت باشد، اما ما هم خوب تمرین می‌کنیم و تلاش  میکنیم تا به موفقیت و هدف خود برسیم.

مصطفی کارخانه
مصطفی کارخانه

سرمربی سایپا درباره شرایط حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا نیز گفت: این شرایط رای همه تیم‌ها یکسان است. ما اولین تیمی بودیم که کرونا گرفتیم و ۸۰ درصد بازیکنان ما درگیر شدند. با این‌ وجود روند خوبی را پیش گرفتیم و تیم ما شایستگی دارد که به بهترین نتیجه در پایان لیگ دست پیدا کند. بازی‌های سختی هم در پیش داریم که تلاشمان را برای کسب نتیجه در آن‌ها بیشتر می‌کنیم.

او در مورد استاندارد نبودن سالن سایپا نیز گفت: در همین شرایط فعلی هم‌ اگر سالن حجاب درست شود ما حاضریم در آنجا بازی کنیم، اما الان باید به چه قیمتی در سالن هیئت تهران بازی کنیم؟ ‌دوبار در آنجا تمرین ‌کردیم که به دلیل استاندارد نبودن ‌کف‌پوش دو بازیکن بنده مصدوم شدند.

کارخانه افزود: باید بگویم که در شهرستان‌ها هم کیفیت سالن‌ها مثل سالن سایپا است و شاید هم بدتر. تیم‌ها هرجا تمرین می‌کنند همانجا هم بازی می‌کنند. چه می‌شود اگر پیکان و سایپا هم همین امتیاز را داشته باشند. کف این سالن معلق است و بهترین کف پوش را دارد. ما هزینه کردیم تا میزبانی بگیریم. ‌فاصله ۶ و ۵ ‌متری دور زمین هم در طول و عرض رعایت شده تا استانداردها رعایت شوند. حتی نور سالن سایپا هم استاندارد است.

او در پایان‌ گفت: با همه این صحبت‌ها ما تابع فدراسیون ‌و هیئت تهران هستیم، اگر سالن حجاب آماده شود ما در همانجا میزبانی می‌کنیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد