آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

والیبال چین : این داستان سعید معروف در لباس بایک موتورز

به گزارش آریاورزش، فدراسیون والیبال چین بالاخره کوتاه آمد، مشکل بازیکنان خارجی سوپر لیگ حل شد! وولی نیوز گزارش داد، جنگ بین CVA و بازیکنان خارجی حل شده است.

طبق اطلاعات غیررسمی که در مورد تصمیم اولیه منع حضور بازیکنان خارجی گرفته شده بود؛ فدراسیون والیبال چین تصمیم خود را برای انجام مسابقات 2020/21 (سوپرلیگ) فقط با بازیکنان داخلی را پس گرفت و کوتاه آمد!

گفته می شود، مخالفت باشگاه ها و ترس از عواقب قانونی و ورزشی و درخواست غرامت بازیکنان خارجی متضرر و ورود فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) به این ماجرا، فدراسیون والیبال چین CVA را به عقب نشینی واداشت.

تاریخ برگزاری دور دوم مسابقات قهرمانی مردان هنوز مشخص نیست؛ اما آنچه مشخص است اینکه فرمول آن (مانند NBA) برگزاری بازی ها به شکل مجتمع خواهد بود و مدت زمان مسابقات سوپرلیگ نیز حدود دو ماه می شود.

اطلاعات مربوط به اینکه آیا مسابقات قهرمانی زنان با حضور بازیکنان خارجی یا بدون آن برگزار می شود هنوز اعلام نشده است. تیم های چینی برعکس سال های پیش امسال ستاره های بزرگی چون اندرسون، معروف، کواچوویچ، کوین لی روکس و …‌ را جذب کرده اند.

والیبال چین : این داستان سعید معروف در لباس بایک موتورز
والیبال چین : این داستان سعید معروف در لباس بایک موتورز

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد