آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کارخانه: می‌خواستیم خطاهای حریف بالا برود/ دست از جنگندگی برنمی‌داریم

به گزارش آریاورزش، مصطفی کارخانه درمورد پیروزی تیمش مقابل خاتم اردکان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی خوبی بود و خوشبختانه توانستیم 3 امتیاز دیگر را کسب کنیم.
بازی کردن در اردکان مقابل خاتم بسیار سخت است.وی ادامه داد: هفته گذشته این تیم بازی قابل قبولی را مقابل تیم مدعی سپاهان انجام داده بود. نگرانی‌هایی پیش از شروع مسابقه داشتم، اما بازیکنان همت و تلاش کردند و بازی را در دست گرفتند.
سیاست ما در این بازی نمایش کم خطا بود. می‌خواستیم حریف را تحت فشار قرار دهیم تا خطای آنها بالا برود که همین اتفاق هم افتاد.
سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: به تک تک بازیکنانم تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم شایسته پیروزی 3 بر صفر بودیم. به امید روزهای بهتر و قهرمانی تلاش خواهیم کرد و دست از جنگندگی برنمی‌داریم.
این پیروزی را به خانواده بزرگ سایپا تقدیم می‌کنم.کارخانه درمورد حضور ناصری در زمین و مشکلاتی که در ست دوم این بازی پیش آمد، خاطرنشان کرد: ناصری باید پیراهن شماره 17 را بر تن می‌کرد، اما به اشتباه با پیراهن شماره 11 وارد زمین شد.
تنها مشکلی که وجود داشت مربوط به شماره پیراهن این بازیکن بود و ایرادی در کارت بازی‌اش وجود نداشت.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد