آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لاهوتی: عدم هماهنگی فدراسیون باعث لغو بازی با رامسر شد

احمد لاهوتی

 به گزارش آریاورزش  احمد لاهوتی سرمربی تیم شهروند اراک بعد از لغو بازی تیمش مقابل هورسان رامسر عدم هماهنگی فدراسیون را باعث لغو بازی دانست.

احمد لاهوتی، درمورد عدم برگزاری بازی تیمش مقابل هورسان رامسر در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور و ثبت باخت فنی برای شهروند اراک، اظهار داشت: ما طبق برنامه به رامسر سفر کردیم و در این شهر چند جلسه تمرینی را هم پشت سر گذاشتیم. کاملاً آماده برگزاری مسابقه بودیم.

وی ادامه داد: تیم ما بسیار دیر بسته شد و به همین دلیل فدراسیون توافق کرد تا برای نخستین بازی‌مان لیستی از بازیکنان را اعلام کنیم که با تایید فدراسیون بتوانیم مقابل هورسان به میدان برویم. برای برگزاری بازی هفته دوم وارد سالن شدیم و خود را گرم هم کردیم، اما مسئولان برگزاری مسابقه به ما اجازه بازی ندادند.

احمد لاهوتی سرمربی تیم شهرداری اراک
احمد لاهوتی سرمربی تیم شهرداری اراک

سرمربی تیم والیبال شهروند اراک با بیان اینکه برخی ناهماهنگی‌ها موجب شد باخت فنی برای ما ثبت شود، تصریح کرد: متاسفانه با خوشبختانه مسئولان فدراسیون برای اتخاذ هر تصمیمی باید با داورزنی هماهنگ کنند. متاسفانه داورزنی در شرایطی نبود که بتواند پاسخ پیام مسئولان سازمان لیگ را بدهد و به همین دلیل عظیمی اعلام کرد هیچ تیمی بدون کارت نمی‌تواند بازی کند.

لاهوتی گفت: قرار بود با لیستی که فدراسیون تایید می‌کند  بازی ما برگزار شود  تا روز شنبه آی دی کارت بازیکنان را دریافت کنیم، اما این اتفاق رخ نداد. با وجود این همه هزینه برای سفر و اسکان و … به ما اجازه بازی داده نشد. از طرفی باشگاه هنوز بخشی از تعهدات خود را پرداخت نکرده که در این مورد هم نامه‌نگاری‌ و توافق هایی صورت گرفته بود. امیدوارم این مشکلات هرچه زودتر حل شود.

به نقل از فارس

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد