آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پیمان اکبری:پیش بینیِ بازی سخت را کرده بودیم، تیم شهداب یکی از تیم های مدعی لیگ است

پیمان اکبری

به گزارش آریاو ورزش و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، پیمان اکبری سرمربی شهرداری ارومیه بعد از برد در برابر تیم شهداب یزد گفت: بازی سختی داشتیم. با تلاش و جنگندگی بازیکنانم توانستیم شهداب یزد را شکست دهیم.

پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال شهراری ارومیه پس از پیروزی تیمش مقابل شهداب یزد افزود: پیش بینیِ بازی سخت را کرده بودیم، تیم شهداب یکی از تیم های مدعی لیگ است که برای قهرمانی بسته شده است. بازیکنان‌ تیم شهداب نمایش قابل قبولی در مقابل شاگردانم داشتند، و پر تلاش در مقابل ما ظاهر شدند.

 اکبری تصریح کرد:خدارو شکر با تلاش و جنگندگی که بازیکنانم در این بازی از خود به نمایش گذاشتند توانستیم هر سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم و دست پر از زمین مسابقه بیرون بیاییم.

سرمربی شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد:باز هم به این اعتقاد دارم که تیمم به هماهنگی بیشتری نیاز دارد تا در ادامه لیگ برتر بسیار خوب و منسجم تر ظاهر شویم.

پیمان اکبری سرمربی تیم شهرداری ارومیه
پیمان اکبری سرمربی تیم شهرداری ارومیه

پیمان اکبری در خصوص بازی های پیش رو نیز گفت:در هفته سوم و چهارم دو بازی سنگین را در ارومیه میزبان هستیم، و باید تیمم از لحاظ بدنی و روانی شرایط ایده آلی داشته باشد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد