8 نامزد AVC انتخاب نهایی کنفدراسیون والیبال آسیا برای پروژه همکاری مربیان اروپا و آسیا انتخاب شدند

کنفدراسیون والیبال آسیا

به گزارش آریاورزش کنفدراسیون والیبال آسیا روز سه شنبه نام 8 کاندیدا را اعلام کرد که در پروژه همکاری مربیان اروپا – آسیا

شرکت خواهند کرد.

 

گروهی متشکل از 10 داوطلب AVC در کنفرانس ویدئویی روز 8 سپتامبر که توسط کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا انجام شد، شرکت کردند. این جلسه با حضور مشترک آقای پارک کی وون از کره جنوبی و کارشناس AVC آقای سریدهاران از هندوستان برگزار گردید

اعضای کمیته کنفدراسیون آسیا پیش از کنفرانس ویدیویی را برای انتخاب هر چه بهتر افرادی که معرفی میشوند برگزار کرده بودند۔ از جمله اعضای کمیته کنفدراسیون آسیا , آقای محمد احمد التوادی از بحرین ، آقای محمود افشادوست از ایران ، خانم فنگ کان از چین ، آقای ژنرال کاواکیتا از ژاپن ، آقای راسل بورژو از استرالیا ، آقای شهاب ال -دین بن احمد سعید الریامی مربی FIVB از عمان به عنوان تیم کار متخصص AVC برای پروژه همکاری مربیان اروپا – آسیا هستند.

8 کاندیدای انتخابی کنفدراسیون والیبال آسیا
8 کاندیدای انتخابی کنفدراسیون والیبال آسیا

پس از برگزاری مرحله اول کنفرانس های ویدئویی در مجموع 16 نامزد از 14 فدراسیون ملی وابسته به AVC انتخاب شدند که شامل دو نفر از افغانستان و تایلند و یک نفر از چین ، کره جنوبی ، مغولستان ، ایران ، پاکستان ، سریلانکا ، بحرین ، لبنان ، فلسطین ، استرالیا ، پالائو و سنگاپور بودند که مشارکت در این پروژه را پذیرفتند.

۶ متقاضی دیگر هنوز انتخاب نشده اند زیرا که با معیارهای انتخابی تعیین شده توسط کمیته مربیان AVC که پیشتر اعلام شده بود همخوانی نداشتند و حذف شدند.
معیارهای اعلام شده شامل موارد زیر است:
نامزدها باید یا مربیان والیبال باشند که با رده های زیر سن قانونی کار کنند یا بازیکنانی باشند که تمایل به کار مربیگری حرفه ای دارند. آنها باید مهارت در مکالمه و نوشتن انگلیسی را داشته باشند و سن انها بیش از 35 سال نباشد. با حذف شش متقاضی در مرحله اول ، فقط 10 نامزد از طریق مصاحبه های ویدیویی, در مرحله دوم شرکت کردند.

مصاحبه های ویدئویی در تاریخ 8 سپتامبر برگزار شد تا هر یک از کاندیداها مستقیماً با اعضای کمیته مربیان صحبت کنند ، آنها صلاحیت نامزدها ، تجربه مربوطه و انگیزه آنها برای درخواست شرکت در این پروژه را ارزیابی کرده و نفرات منتخب را انتخاب کردند.

پس از مصاحبه ها ، کمیته مربیان AVC هشت نامزد واجد شرایط را انتخاب کرد ، سپس قبل از اعلام رسمی هشت نامزد منتخب در روز سه شنبه ، هیئت مدیره AVC را برای تأیید, مطلع کرد.

هشت نامزد انتخاب شده از مصاحبه های ویدئویی شامل آقایان مارتین کالینز از استرالیا ، آقای رن چی از چین ، خانم ویلوان آپینیاپونگ از تایلند ، آقای نوید مشجری از ایران ، آقای گو تنگ کوآن ملوین از سنگاپور ، آقای ناصر احمد از پاکستان ، آقای حسین هستند. علی جعفر از بحرین و خانم زهرا فیاضی از افغانستان.

این هشت داوطلب AVC برای آخرین مصاحبه هایی که به طور مشترک توسط کارشناس AVC آقای سریدهاران و کارشناس CEV آقای گرت وند بروک از بلژیک انجام می شود به هشت نفر دیگر که در فرآیند مشابه توسط CEV انتخاب شده اند ، ملحق می شوند.

از میان 16 نامزدی که در مصاحبه های ویدئویی با دو متخصص شرکت می کنند ، فقط چهار نفر شامل یک زن از هر قاره (در مجموع 8 نفر از هر دو قاره) برای شرکت در پروژه همکاری مربیان اروپا – آسیا انتخاب خواهند شد.

تاریخ مصاحبه های ویدئویی با دو کارشناس هنوز مشخص نشده است ، اما اسامی هشت نامزد باقی مانده برای پیوستن به این برنامه تا 15 اکتبر 2020 تأیید می شود.

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me