آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مودنا قصد دارد اندرسون را بازگرداند…!؟

متیو اندرسون

به گزارش آریاورزش صحبتهایی از باشگاه والیبال مودنا شنیده می شود که گویا این باشگاه قصد

بازگرداندن متیو اندرسون آمریکایی به مودنا را دارد.

جیان لوکا پاسینی کارشناس ورزشی والیبال ایتالیا بر اساس  دلایل مستندی که داشت در صفحه خود نوشت: تیم مودنا به فکر بازگرداندن اندرسون است.

باشگاه مودنا
باشگاه مودنا

متیو اندرسون بازیکن آمریکایی تیم مودنا که  فصل پیش از زنیت کازان روسیه به مودنای ایتالیا پیوسته بود، بعد از شیوع ویروس کرونا و مشکلات مالی  که برای تیم مودنا بوجود آمد و باشگاه مجبور به کاهش قرارد داد بازیکنان شد، او با این موضوع موافقت نکرد و بعد از مذاکره با تیم های دیگر با یک تیم از لیگ چین قرارداد بست که برای فصل 2021-2020 راهی شانگهای چین شود.  اما شانس با او یار نبود و فدراسیون والیبال چین تصمیم گرفت که لیگ این کشور در فصل پیش رو بدون حضور بازیکنان خارجی با وجو قرار داهایی که این بازیکنان دارند برگزار شود.

با این تصمیمِ فدراسیون والیبال چین، بسیاری از بازیکنان خارجی، تیم های باشگاهی خود  را در آستانه شروع فصل جدید در کشورهای مختلف، از دست می دهند و ممکن است حتی در سال قبل از المپیک باشگاهی برای بازی، پیدا نکنند.

 این بازیکنان برای دفاع از مواضع خود با فدراسیون جهانی والیبال FIVB  تماس گرفته و موضوع را در جریان گذاشته اند. با این وجود این بازیکنان به دنبال مذاکره با گزینه های دیگر برای این فصل هستند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد