آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

دولت ژاپن به بازیکنان خارجی V.League  اجازه ورود به ژاپن داد.

لیگ ژاپن

به گزارش آریاورزش دولت ژاپن به بازیکنان خارجی که با V.League  قرارداد دارند اجازه ورود به ژاپن را صادر کرد.

بازیکنان والیبال خارجی که در مسابقات قهرمانی زنان و مردان ژاپن در سالهای 2020/21 قرارداد داشتند مجوز ورود به این کشور را کسب کردند.

دولت ژاپن تصمیم گرفته است اجازه ورود بازیکنان خارجی را که توسط باشگاه های والیبال و بسکتبال این کشور استخدام شده اند و تاکنون به دلیل ویروس کرونا نتوانسته بودند به تیم هایشان در ژاپن وارد شوند، اجازه ورود دهد. اکنون ورزشکاران خارجی در این دو رشته ی ورزشی مجوزهای لازم را کسب کرده اند. دولت ژاپن  با این کار قصد دارد  تیم های ملی خود را برای بازی های المپیک توکیو تقویت کند.

لیگ ژاپن
لیگ ژاپن

هر دو مسابقات قهرمانی ، لیگ  V.League برای والیبال مردان و زنان و B.League برای بسکتبال مردان در ماه اکتبر آغاز می شود. این موضوع برای دولت ژاپن بسیار مهم است که با توجه به اهمیت رویداد توکیو  در سال آینده،  سطح رقابت لیگ های داخلی خود را با شرکت بازیکنان خارجی بالاتر ببرند. در لیگ های V.Le ، تیم ها می توانند حداکثر یک بازیکن خارجی از خارج از آسیا داشته باشند.

در مورد رقابت های باشگاهی در سایر ورزش ها ، مانند لیگ برتر فوتبال J-League و لیگ بیس بال Nippon Professional Baseball ، مقامات ژاپنی  به باشگاه ها اجازه استفاده از بازیکنان خارجی را دادند اما فقط بازیکنانی که قبل از اعلام دولت برای قرنطینه در ژاپن حضور داشتند مجوز بازی در لیگ این کشور را خواهند داشت.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد