آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

شاهمیری کهنه کار ترین داور والیبال جهان نام گرفت

فرهاد شاهمیری

به گزارش آریاورزش شاهمیری کهنه کار ترین داور والیبال جهان نام گرفت

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: فرهاد شاهمیری ، داور بین المللی والیبال ایران ، به عنوان  کهنه کارترین داور والیبال جهان انتخاب شده است.

آندری زنویچ ، داور اهل کشور روسیه قرار است به مرحله بعدی حرفه خود قدم خواهد گذاشت و قصد دارد این اطمینان را حاصل کند که نسل بعدی داوران والیبال می توانند با استانداردهای بالای او مطابقت داشته باشند.

زنوویچ پس از اینکه اجازه تمدید حرفه خود را پس از 55 سال سن دریافت کرد، قرار بود بازیهای المپیک 2020 توکیو آخرین تورنمنت او برای داوری باشد، اما به دلیل به تعویق انداختن توکیو 2020 با توجه به شیوع COVID-19 او دیگر قادر به داوری در چهارمین دوره بازی های المپیک نخواهد بود. او در حال حاضر در حال دستیابی به جایگاهی در کمیسیون داوری کنفدراسیون والیبال اروپا ( (CEV) است.

فرهاد شاهمیری
فرهاد شاهمیری

اکنون ، شاهمیری به نوعی قدیمی ترین  داور در جهان است. شاهمیری که اخیراً 55 ساله شده است ، برای آخرین بار قضاوت خود در بازیهای المپیک توکیو را انجام خواهد داد و پس از این رویداد دوران بازنشستگی او آغاز می شود. وی پیش از این در دو بازی قبلی المپیک لندن و ریودوژانیرو سوت زده است

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد