نفرزاده : سپاهان حرفه ای بازی کرد/از عملکرد بازیکنان تیمم راضی هستم

به گزارش آریاورزش، فرهاد نفرزاده پس از شکست تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از فدراسیون تشکرمی‌کنم که در این زمان لیگ را آغاز کردند زیرا اکنون درشرایط سختی هستیم و باید این ویروس را شکست دهیم، حدود۲۰سالی بود که لیگ برتر درشهریور ماه شروع نشده بود.

وی ادامه داد: در این فصل بازیکنان جوان زیادی حضور دارند و بعد از لیگ متوجه می‌شویم که چه بازیکنانی را به تیم ملی معرفی کرده ایم. به تیم سپاهان و کادر فنی این تیم تبریک می‌گویم زیرا سواهان یک بازی خوب را به نمایش گذاشت.

سرمربی تیم خاتم اردکان افزود: سپاهان در این بازی اشتباهات کمی را انجام داد و یک عملکرد حرفه ای را به نمایش گذاشت. تیم ما در برابر این تیم قدرتمند نمایش خوبی را داشت و من تز بازیکنان تیمم راضی هستم، در هفته سوم تیک ما به درجه اصلی خود میرسد.

نفرزاده سرمربی تیم والیبال خانم اردکان
نفرزاده سرمربی تیم والیبال خانم اردکان

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al