آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کارخانه پس از بر تیمش در هفته اول: هورسان واقعا زنگ تفریح نیست

به گزارش آریاورزش، مصطفی کارخانه در مورد پیروزی سخت اما سه بر صفر تیم سایپا مقابل هورسان رامسر در جمع خبرنگاران توضیح داد: در حقیقت چنین تیم‌هایی که به تازگی وارد لیگ شده‌اند چیزی برای از دست دادن ندارند، پس بدون فشار و خیلی خوب بازی می‌کنند که امروز هم تیم هورسان واقعا سر سخت ظاهر شد.

او ادامه داد: البته بازی اول همیشه سخت است، آن هم برای تیمی مثل ما که انگیزه قهرمانی داریم. در این بازی توسط تیم هورسان تحت فشار قرار گرفتیم و به بازی برگشتیم که خیلی خوب بود. توانستیم بازی را مدیریت کرده و اختلاف ۵ امتیازی را جبران کنیم که از نظر من نقطه مثبت این دیدار بود. در مجموع هورسان تیم سر سختی بود که ما را تحت فشار قرار داد و البته از نظر من اتفاق خوبی بود.

سرمربی تیم سایپا، در واکنش به این موضوع که پیش بینی میشد این تیم راحت‌تر بازی را ببرد، تصریح‌کرد: به نظرم بازیکنان ما متوجه شدند امسال بردن هیچ تیمی حتی هورسان که از دسته یک آمده راحت نیست. بازیکنان این تیم خصوصا پشت خط زن که شماره ۱۱ می‌پوشد نترس و شجاع بازی کردند. تیم بسیار تیم خوبی است. واقعا فهمیدم که باقرزاده درست می‌گفت برای هیچ تیمی زنگ تفریح نیستند.

او ادامه داد: البته دو بازیکن اصلی ما (سید محمد موسوی و امین اسماعیل‌نژاد) هم نبودند که غیبتشان بی تاثیر نبود.

کارخانه در پایان راجع به بی برنامگی موجود در لیگ نیز گفت: متاسفانه شرایطی است که ایجاد شده اما ما هفته بعد با اردکان بازی می‌کنیم. امروز هم برد سه بر هیچ خوبی بود، ولی می‌دانم که شایستگی تیم ما بالاتر است و با به دست آوردن آمادگی صد درصدی خود می‌توانیم بهتر باشیم. همانطور که می‌دانید تقریبا همه بازیکنان ما کرونا گرفتند و همین موضوع تا حدودی کار را سخت کرد.

کارخانه سرمربی تیم والیبال سایپا
کارخانه سرمربی تیم والیبال سایپا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد