آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

هفته اول لیگ برتر والیبال ایران با پیروزی مدعیان به پایان رسید

به گزارش آریاورزش، هفته اول لیگ برتر والیبال ایران با پیروزی مدعیان به پایان رسید.

در بازی اول که دربی ارومیه بود، دو تیم شهرداری و آذرباتری به مصاف هم رفتند که در نهایت شهرداری چی ها 3-0 پیروز میدان شدند. در هفته دوم شهرداری مهمان شهداب یزد و آذرباتری میربان شهروند اراک است.

در بازی دوم فولاد سیرجان میزبان راهیابی های کردستان بود که در نهایت سیرجانی ها 3-0 راهیاب را بردند. در هفته دوم سیرجانی ها مهمان آملی ها خواهند بود و راهیابی ها میزبان سپاهان هستند.

در بازی سوم سایپا میزبان تیم نصفه و نیمه هورسان بود. هورسان در حالی قدم به زمن مسابقه گذاشت که تنها 8 بازیکن در اختیار داشت و بقیه بازیکنان و کادر فنی به کرونا مبتلا شده بود. به همین خاطر سایپا از فرصت استفاده کرد و 3-0 بازی را به سود خود به اتمام رساند. سایپا در هفته دوم مهمان خاتم اردکان است و هورسان میزبان شهرداری چی های ورامین است.

در بازی چهارم که جدال شهرداری چی های لیگ برتر بود، ورامینی ها در خانه 3-1 از شد همتای قزوینی خود گذشتند. ورامینی ها در هفته دوم مهمان رامسری ها هستند و قزوین ها با قرعه استراحت روبرو خواهند بود.

در بازی پنجم سپاهان که مدعی قهرمانی نیز هست میزبان خاتم اردکان بود. شاگردان محمد راد 3-1 اردکانی ها را به خانه بدرقه کردند. اصفهانی ها در هفته دوم مهمان راهیابی های کردستانی هستند و خاتمی ها میزبان سایپا.

در بازی ششم هزار آمل مقابل پیکان تهران به میدان رفت. پیکان که سه پاسورش کرونا گرفتند و از مهرداد شیبانی‌مهر (سرعتی‌زن) به عنوان پاسور استفاده کرد و تیم نسبتا جوان ترکاشوند 3-0 از آملی ها شکست خورد. هراز در هفته دوم میزبان فولاد سیرجان است و پیکان میزبان شهرداری گنبد.

در بازی آخر که گنبدی ها در سالن المپیک میزبان شهداب یزد بودند نتوانستند مقابل یزدی ها دوام آورده و بازی خانگی شان را 3-1 واگذار کردند. یزدی ها در هفته دوم میزبان شهرداری ارومیه و شهرداری گنبد مهمان تیم تهرانی پیکان است.

هفته دوم لیگ برتر چهارشنبه 26 شهریور برگزار خواهد شد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد