آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کمیته برگزاری رویدادها فدراسیون والیبال، همه بازی های هفته اول برگزار می شود!

فدراسیون والیبال روسیه

به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال اعلام کرد که دیدار تیم‌های سایپا و هورسان رامسر در هفته نخست لیگ برتر برگزار می‌شود.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران در سال ۹۹ (جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) از روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه آغاز می‌شود.

در هفته نخست این رقابت‌ها تیم‌های شهرداری ورامین، سایپا تهران، شهرداری ارومیه، فولاد سپاهان اصفهان، شهرداری گنبد، فولاد سیرجان و لبنیات هراز آمل میزبان حریفان خود خواهند بود.

دبیر کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات درباره تجدید نظر برای برگزاری دیدار سایپا و هورسان رامسر، گفت: روز گذشته اعلام شد که تست کرونای ۱۱ بازیکن تیم هورسان مثبت اعلام شده و به همین دلیل برای حفظ سلامتی بازیکنان تصمیم به لغو برگزاری این مسابقه گرفتیم.

نادر انصاری تصریح کرد: امروز (دوشنبه) پروتکل اولیه و غیر رسمی مسابقات و تمرینات والیبال اعلام شد که در آن تاکید شده است اگر تیمی ۹ بازیکن سالم داشته باشد، باید در دیدار با حریفان خود حاضر شود.

وی ادامه داد: تیم‌های لیگ برتری ۲۰ بازیکن در اختیار دارند و تیم هورسان رامسر نیز ۹ بازیکن سالم در اختیار دارد و باید در دیدار هفته نخست خود حاضر شود. اگر این تیم برابر سایپا بازی نکند، با باخت فنی روبه‌رو خواهد شد.

کمیته برگزاری رویدادها فدراسیون والیبال، همه بازی های هفته اول برگزار می شود!
کمیته برگزاری رویدادها فدراسیون والیبال، همه بازی های هفته اول برگزار می شود!

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد