آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سه پاسور تیم والیبال پیکان تهران به کرونا مبتلا شدند / پیکان هفته اول به بازی می کند؟

محمد ترکاشوند : بعید می دانم به آمل سفر کنیم

به گزارش آریاورزش ، محمدترکاشوند با بیان اینکه سه پاسور تیم پیکان به ویروس کرونا مبتلا شدند، بیان کرد: ما روز شنبه تست PCR دادیم و روز دوشنبه نتایج تست ها مشخص شد و متوجه شدیم سه پاسور تیم به ویروس کرونا مبتلا شدند.

وی تصریح کرد: دستورالعمل فدراسیون باید تغییر کند من در هفته اول سه پاسور تیم خود را ندارم ، نمی توانم از بازیکن پست دفاع وسط در پست پاسور استفاده کنم که اگر این اتفاق بیفتد مطمئنا بازی های خود را زیر امتیاز ۱۵ بازی خود را به حریف واگذار می کنیم.

سرمربی تیم پیکان تهران با عنوان اینکه فدراسیون زیر بار نمی رود و اصرار به برگزاری بازی در هفته اول دارد،گفت: من بعید می دانم برای برگزاری بازی هفته اول به آمل سفر کنیم ، اگر در پست های دیگر بود امکان بازی وجود داشت ، من الان دو روز به برگزاری هفته اول بازی ها نمی توانم پاسور جدید جذب کنم، اصلا بودجه اینکار را هم نداریم.

محمد ترکاشوند از تعطیلی ۵ روزه تمرینات تیم والیبال پیکان خبرداد و افزود: از روز سه شنبه برای اینکه برای بازیکنان دیگر مشکلی پیش نیاید تمرینات پیکان را تعطیل اعلام کردیم البته ممکن است تعداد دیگری هم مبتلا شده باشند چون ما شنبه تست دادیم و روز دوشنبه نتایج آن را گرفتیم و دو روز این بازیکنان کنار هم تمرین کردند، ما ۵ روز دیگر دوباره تست PCR خواهیم داد و اگر تست بازیکنانمان منفی باشد تمرینات را از سر می گیریم.

وی خاطرنشان کرد: ما نمی توانیم با جان انسان ها بازی کنیم ،اگر برای یک بازیکن مشکل حاد پیش بیاید چه اتفاقی خواهد افتاد ، من واقعا ریسک نخواهم کرد.

محمد ترکاشوند: سه پاسور تیم به کرونا مبتلا شدند
محمد ترکاشوند: سه پاسور تیم به کرونا مبتلا شدند

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد