آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

بیانیه فدراسیون والیبال درباره گمانه‌زنی رسانه‌ها برای سرمربی تیم ملی

به گزارش آریاورزش ،  داورزنی نسبت به برخی گمانه‌زنی‌ها در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی و لیست منتشر شده واکنش نشان داد و بیانیه ای صادر کرد.

نخستین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی روز شنبه به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی برگزار شد.

در پایان این نشست و با توجه به مباحث مطرح شده، مصوب شد که فدراسیون والیبال از مربی تراز اول جهان برای هدایت تیم ایران در لیگ ملت‌ها ۲۰۲۱ و بازی‌های المپیک توکیو استفاده کند.

متاسفانه پس از پایان این نشست، برخی رسانه‌ها فهرستی از گزینه‌های هدایت تیم ملی منتشر کردند که به هیچ عنوان مورد تایید فدراسیون والیبال نیست.

تاکید می شود که فدراسیون والیبال تا کنون با هیچ گزینه‌ای برای هدایت تیم ملی کشورمان وارد گفت‌وگو و مذاکره نشده است و فهرست منتشر شده، در حد گمانه‌زنی‌های رسانی‌ای بوده و مورد تایید نیست.

گفتنی است گزینه‌های نهایی فدراسیون والیبال برای هدایت تیم ملی، بر اساس جمع بندی و تصمیم کمیته فنی، مشخص و اعلام خواهد شد.

دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی ساعت ۱۰ روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه برگزار می‌شود.

بیانیه فدراسیون والیبال درباره گمانه‌زنی رسانه‌ها برای سرمربی تیم ملی
بیانیه فدراسیون والیبال درباره گمانه‌زنی رسانه‌ها برای سرمربی تیم ملی

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد