آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

رقابتهای قهرمانی والیبال زیر 18 سال اروپا امروز در ایتالیا آغاز خواهد شد

یورو والی زیر 18 سال اروپا 2020

به گزارش آریاورزش رقابتهای قهرمانی والیبال زیر 18 سال اروپا امروز در ایتالیا آغاز خواهد شد.

رقابتهای یورو والی زیر 18 سال
رقابتهای یورو والی زیر 18 سال

رقابتهای یورو والی زیر 18 سال اروپا امروز به میزبانی دو شهر لچه و مارسیکوِتِرِ ایتالیا شروع میشود. گروه اول در شهر مارسیکوِتِرِ هستند که تیم های ایتالیا، ترکیه، بلغارستان و بلژیک حضور دارند در لچه و در گروه دوم تیم های بلاروس، جمهوری چک، آلمان و لهستان به مصاف هم خواهند رفت.

برای برگزاری این دوره از رقابتهای یورو والی زیر 18 سال، کنفدراسیون والیبال اروپا  و فدراسیون والیبال ایتالیا تلاش بسیار زیادی کردند تا بتواند مجوز برگزاری بازی ها را با رعایت تمامی پروتکل های محلی و بهداشتی از سمت وزرات بهداشت جهانی و همچنین وزرات بهداشت ایتالیا  بگیرند.

هدف اصلی از برگزاری چنین رقابتی شروع مجدد فعالیت های بین المللی و ارسال پیام امید به جامعه والیبال است: که میشود در چنین شرایطی همچنان فضای دوست داشتنی والیبال را حفظ کرد البته در، در درجه اول سلامتی بازیکنان، مسئولین و کارکنان اولویت اصلی برای برگزاری چنین رقابتهایی است.

این رقابتها در پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاچیان برگزار خواهد شد. اما هواداران عزیز میتوانند از طریق کانال  یوتیوب فدراسیون والیبال ایتالیا مسابقات را دیده و با نظرات خود ما را در پخش  و برگزاری هرچه بیشتر رقابتها یاری کنند.

بازیهای امروز آلمان – بلاروس، جمهوری چک – لهستان از گروه دوم در لچه رقابت خواهند کرد.

بلژیک – بلغارستان و ایتالیا ملقب به آتزوینی  در مقابل ترکیه در گروه یک در مارسیکوِتِرِ  به مصاف هم میروند.

شش تیم برتر مرحله نهایی حضور خود را در مسابقات جهانی زیر 19 سال جهان پسران سال بعد به دست می آورند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد