آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

الکساندرو ، بازیکن برزیلی هورسان : برای آغاز لیگ ‌برتر والیبال لحظه شماری می‌کنم

یک فصل فوق العاده در انتظار من است

به گزارش آریاورزش، الکساندرو دیگو اولیویرا دو ناسیمنتو با بیان اینکه لیگ برتر والیبال ایران کیفیت بالایی دارد، بیان کرد: من بازی های تیم ملی والیبال ایران را دیدم و متوجه شدم تیم ایران یکی از قدرت های والیبال دنیا محسوب می شود و از حضور در لیگ برتر والیبال ایران خوشحال هستم.

وی تصریح کرد: در سال جاری پیشنهادات متفاوتی داشتم، من سال گذشته در لیگ قبرس به میدان رفتم اما امسال با توجه کیفیت بالای لیگ ایران این کشور را انتخاب کردم و مطمئن هستم که یک فصل خوب در انتظار من است.

بازیکن برزیلی تیم هورسان رامسر با عنوان اینکه من به یکی از حرفه ای ترین تیم های لیگ‌ ایران پیوستم، افزود: من با مشورت مدیر برنامه هایم در یک تیم خوب با مربیان حرفه ای کار می‌کنم که از این بابت خوشحالم و برای شروع لیگ برتر والیبال لحظه شماری می کنم.

الکساندرو ناسیمنتو ادامه داد: من در برزیل تمرینات انفرادی خود را دنبال می کردم و حدود دو هفته است‌ که‌ به تیم هورسان ملحق شدم و تا آغاز لیگ‌ برتر با تیم هماهنگ خواهم شد تا بهترین عملکرد را در لیگ برتر داشته باشم.

وی در پایان متذکر شد: من همیشه سعی کردم بیشترین کمک را به تیم هایی که در آن حضور داشتم کنم و در تیم هورسان غیر از این نخواهد بود و مطمئنم یک فصل فوق العاده در انتظار من است.

الکساندرو بازیکن برزیلی هورسان
الکساندرو بازیکن برزیلی هورسان

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد