آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

قهرمانان سوئدی المپیک جوانان در مونپلیه فرانسه تاریخ ساز شدند

والیبال ساحلی تور فرانسه

به گزارش آریاورزشستاره های والیبال ساحلی سوئد در مونپلیه فرانسه تاریخ ساز شدند

ستاره های والیبال ساحلی سوئد و فرانسه در بازی فینال
ستاره های والیبال ساحلی سوئد و فرانسه در بازی فینال
ستاره های والیبال ساحلی سوئد، جاناتان هلویگ و دیوید آهمان از سوئد پس از کسب یک پیروزی سخت توانستند مدال طلای تور جهانی تک ستاره مونپلیه فرانسه را بدست آورند.
تیم سوئد در یک بازی سخت و دیدنی توانست حریف فرانسوی خود که کُونسی آیی و آرنو گوتیررت بودند  را 2-1 و با ستهای (18-21, 21-17, 15-9) شکست داده و برنده فینال بزرگ باشند.
در دیدار رده بندی هم تیم هلند که متشکل از لئون لوئینی و متیو ایمرس بود توانستند مدال برنز مسابقات را به دست آورند.
تیم ساحلی هلند
تیم ساحلی هلند
تماشاچیان از دیدن فینال بین تیمهای سوئد و فرانسه بسیار لذت بردند. ست اول را آیی و گوتیررت فرانسوی  21-18 از آن خود کردند. در ست دوم این بازیکنان تیم سوئد بودن که 6-0 پیش افتادند. تیم میزبان سخت تلاش کرد تا بتواند امتیازهای داده را جبران کند. با اینکه تیم سوئد بیش از 4 امتیاز خراب کرد اما در نهایت این ست و بازی از آن تیم سوئد شد.
دیوید و جاناتان اولین بازیکنان تیم مردان ساحلی سوئد هستند که مدال طلای تور جهانی را کسب میکنند و به همین خاطر تاریخ ساز رشته  والیبال ساحلی مردان در سوئد شدند.
ستاره های والیبال ساحلی سوئد بعد از کسب مدال قهرمانی این تور گفتند: از مردم مونپلیه بسیار سپاسگزاریم که اینجا میزبان ما بودند همه چیز بسیار خوب و عالی برگزار شد. بسیار خوشحالیم که توانستیم دیروز شیلی و امروز فرانسه را شکست دهیم و قهرمان شویم. بدون شک سخت ترین مسابقه این تور بازی با فرانسه بود.
بازیکنان تیم فرانسه با اینکه از شکست خود ناراحت بودند اما روحیه خود را حفظ کردند: امروز تیم سوئد واقعا بهتر از ما بود. ما باید به سرعت   برای مسابقات قهرمانی اروپا در لتونی که ماه آینده برگزار میشود خود را آماده نگه داریم و تلاش کنیم مدالی که اینجا از دست دادیم را در آن رقابتها جبران کنیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد