آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

خداپرست : مسابقات تدارکاتی برای محک زدن تیم ها برگزار می شود

به گزارش آریاورزش، ساسان خداپرست سرمربی تیم آذرباتری ارومیه در مورد تورنمنت چهارجانبه دریاچه ارومیه بیان داشت:
مسابقات تدارکاتی برای محک زدن تیمها برگزار میشود و باریکنان اصلی خودشان را برای شروع انتخاب کنند و به هماهنگی و نقاط ضعف تیمشون برسند و ببینند در چه شرایطی هستند۔ بالاخره هر تیمی بعد از یکی دوماه تمرین قبل از رقابتهای اصلی لیگ چنین رقابتهای دوستانه ای برای هر تیمی الزامیست۔ نتیجه خیلی برای تیمها مهم نیست چون مربیان با ترکیب را تغییر میدهند و بازیکنان را تست میکنند۔
فکر میکنم بازیکنانم بازیهای خوبی انجام دادند و در دو بازی ما از چهار ترکیب متفاوت استفاده کردیم که بنظرم در کل همه عملکرد خوبی داشتند و بنظرم تیم ما به مرور بهتر از این هم خواهد شد۔
شما بازی اول لیگ رو با تیم شهرداری ارومیه خواهید داشت و نمایندگان ارومیه اولین بازی خود در لیگ برتر را باهم رقابت میکنند نظر شما در این رابطه چیست؟
شهرداری ارومیه تیم پر مهره ایست در دو بازی اخیر بنظر من خیلی خوب ظاهر نشدند ولی حتما برای حضور در لیگ برنامه ی ویژه ای دارند۔
خداپرست در مورد بازیکن جدیدی که تازه به تیم اضافه شده گفت: ما در پشت قطر پاسور مشکل داشتیم۔ دنبال اقای کرمی تیم سایپا بودیم ولی ایشون به تیم قزوین رفتند۔ اقای والی قطر پاسوری است که تازه به تیم ما امده اند ایشون در سری بی ایتالیا هم بازی کردند و الان به صورت فردی در حال تمرین است۔ از او در این بازیها استفاده نکردیم تا به امادگی لازم برسد۔

خداپرست : مسابقات تدارکاتی برای محک زدن تیم ها برگزار می شود
خداپرست : مسابقات تدارکاتی برای محک زدن تیم ها برگزار می شود

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد