آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱: تیم‌های شرکت‌کننده اعلام شد / سه ایرانی نماینده ایران در اروپا

به گزارش آریاورزش، کنفدراسیون والیبال اروپا اسامی ۶۵ تیم شرکت‌کننده در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ در بخش مردان و زنان را اعلام کرد.
‌‌
در بخش مردان، ابتدا ۱۸ تیم شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی (مرحله ۱ و ۲) به شش گروه سه تیمی تقسیم می‌شوند. هر تیم یک تورنمنت را در گروه خود میزبانی می‌کند.

تیم‌های اول از هر گروه به دور دوم راه پیدا کرده و مجدداً به دو گروه سه تیمی تقسیم خواهند شد. در نهایت تیم‌های برنده از این دو گروه به مرحله اصلی (دور چهارم در تصویر) راه پیدا خواهند کرد. تیم گرین‌یارد مازیک که امیرحسین اسفندیار و جواد کریمی را در اختیار دارد، یکی از تیم‌هایی است که در این مرحله شرکت خواهد کرد.

در مرحله اصلی بیست تیم (۲ تیم راه‌یافته به همراه ۱۸ تیم اصلی) به پنج گروه چهار تیمی تقسیم می‌شوند و رقابت‌های مرحله اصلی را آغاز می‌کنند. تیم والیبال اسکرا بلخاتوف‌ با حضور میلاد عبادی‌پور، پس از یکسال غیبت مجدداً در مرحله اصلی لیگ قهرمانان حضور دارد.

‌مراسم قرعه‌کشی برای گروه‌بندی جمعه ۳۱ مرداد برگزار می‌شود. بازی‌های مرحله اول از ۱ تا ۳ مهر آغاز می‌شود.

والیبال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱
لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد