آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

قهرمان فرانسه از لیگ قهرمانان اروپا انصراف می‌دهد؟

توغ وی‌بی

به گزارش آریاورزش، تیم والیبال توغ وی‌بی، قهرمان غیررسمی فصل گذشته لیگ والیبال فرانسه در آستانه انصراف از لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.

رئیس باشگاه اعلام کرده به دلیل بحران ویروس کرونا این باشگاه با مشکلات مالی روبه‌رو شده و بودجه خود را ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش داده است. بنابراین اگر کمک‌های مالی مسئولین نباشد، با خطرات مالی بیشتری مواجه شده و نمی‌توانند در لیگ قهرمانان حاضر شوند.

تیم والیبال توغ وی‌بی یکی از تیم‌های پرافتخار فرانسه است. آنها در سال ۲۰۱۸/۱۹ موفق شدند هشتمین عنوان قهرمانی خود را بالای سر ببرند و دارای ۹ مدال طلا در جام حذفی فرانسه هستند. قهرمانی در کاپ اروپا ۲۰۱۷ نیز افتخاری دیگر در ویترین این باشگاه است.

از آنجایی که باشگاه توغ وی‌بی تنها تیم فرانسوی است که برای فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شده، با انصراف آنها دیگر فرانسه نماینده‌ای در رقابت‌های امسال نخواهد داشت. آنها در سال ۲۰۰۵ به تنها عنوان قهرمانی خود در اروپا دست یافته بودند.

قهرمان لیگ فرانسه از لیگ قهرمانان اروپا انصراف می‌دهد؟
قهرمانی توغ وی‌بی در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد